Твір на тему: “Добро повертається добром”

Насправді, що таке доброта? І як вона проявляється? Якщо це поняття віднести до природи, то в сонячному промені напевно є доброта, тому що він дарує нам тепло сонця. Добро – це і криниця, яка дає нам змогу вгамувати спрагу в спекотний сонячний день. А якщо міркувати з точки зору людей, доброта – це відкрите серце людини, яке випромінює любов, інакше ми не могли б творити добро. І якщо буде більше відкритих сердець – буде більше доброти на Землі.

Чомусь у наш час доброта не надто цінується, люди соромляться бути добрими. Невже сучасній людині

не потрібні співчуття, співпереживання, увага, доброзичливість? Великий французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері сказав: “Посмішка об’єднує”. Тому давайте подивимося один на одного і посміхнемось.

Доброта… Ласкавість… Що ж це таке? Доброта – чуйність, співчуття, дружня прихильність до людей, все позитивне, добре, корисне. Ця людська якість високо цінувалася в усі часи, без неї людина не може називатися людиною. Доброта, милосердя, радість і переживання за інших створюють основу людського щастя. Іноді ми приймаємо доброту за щедрість, за слабкість безвідмовної людини. Доброта – це

не слабкість. Доброта – це певний тип сили. Ми повинні бути добрими, щоб сказати правду. Ми повинні бути добрими, щоб до кінця розставити всі крапки над “і”. Ми повинні бути добрими, щоб сказати все як є і не вводити в оману. Добра людина – це людина, яка робить людям приємно, допомагає в будь-яких питаннях, надає іншим допомогу і не чекає взамін нагороди.

Чи можу я бути доброю людиною? Думаю, що скоріше всього “так”. Допомагати людям без вигоди собі – це складне питання. Доброта – це не тільки допомога комусь. Доброта – це хорошу поведінку на уроці, готовність до уроку, своєчасний прихід на урок. Я тільки зараз задумався, що значить для вчителя хороша поведінку учня на уроці. Добро і добрі вчинки – це не подвиг, а звичайна поведінку для кожної людини. Не дарма є прислів’я: “Зроби добро і воно обов’язково до тебе повернеться”. Здійснив я щось гарне добровільно, без чиєїсь підказки, і воно повертається, ця людина обов’язково допоможе тобі.

Доброта – це внутрішнє відчуття людини, яке можна висловити і словами, і вчинками. Погодувати птахів взимку, зібрати іграшки та книги для дітей у дитячий будинок, посміхнутися перехожому – це теж доброта. Якщо тебе оточують добрі люди, ти сам стаєш добрішим. Мені пощастило. У моєму оточенні багато людей, для яких нести добро природно і навіть необхідно. Вони ніколи не випинають того, що вони добрі, вони просто несуть добро з любов’ю. Коли людина щаслива, їй хочеться робити добро, щоб таким чином поділитися своїм щастям. Але в той же час, можна навести безліч прикладів з власного досвіду, що і доброта робить людей щасливими. Саме доброта робить людей щасливими. Доброта і щастя – це дві сторони однієї медалі. Чим більше ми віддаємо, тим більше отримуємо. Чим більше ми робимо добра, тим щасливіше ми стаємо. Таким чином, щастя повертається до нас бумерангом. “Будьте щасливі” – бажають нам на Новий рік, на день народження. Може бути, якби люди частіше замислювалися про природу щастя і доброти, щасливих людей було б набагато більше. Будьте добрі і тоді ви будете щасливі!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Добро повертається добром”