Твір на тему:’Бережи матір-природу’,за творчістю Бориса Харчука

Природа забезпечує людину всім необхідним для повноцінної і щасливого життя, вона створила і підтримує нас. Її механізми покликані створювати гармонію та взаємодія різних систем. Потрібно любити природу, без неї не буде нас.
Кисень, так необхідний для всього живого, створюється рослинами, крім того, багато рослин виступають в якості їжі людини і тварин, використовуються в якості сировини для різних видів виробництв. Рослини оберігають і є домівкою для незліченної безлічі живих організмів, захищають грунт від руйнування і просто прикрашають

наш світ.
Ліси – це унікальні місця, куди ми прагнемо потрапити із задушливих міст, це місця, де ми відчуваємо себе вільними і щасливими. Ліси допомагають нам вирватися зі стихії фабрик, заводів, вихлопних газів автомобілів, вдихнути чисте повітря на повні груди, просто приємно провести час.
Не можна не згадати про всіма улюблені дари лісів: гриби і ягоди. Немає на Землі людини, яка б не любила свіжих лісових ягід, випічки і коктейлів з їх додаванням.
Наша природа цікава і багатогранна. Але, на жаль, не всі можуть побачити всі її пишність і глибину. Тут слід сказати не тільки про браконьєрів або промислових
підприємствах, що скидають відходи в ріки, але й про кожного з нас. Напевно, Ви не раз бачили завалені сміттям місця відпочинку людей, людини, миючого машину біля річки чи озера, квіткарів, продають конвалії або інші рідкісні і зникаючі види рослин. Можна перераховувати дуже довго, але хочеться просто сказати: бережіть природу!
Ми не господарі природи, ми її складова, якщо ми не поважаємо її, значить ми не поважаємо себе.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему:’Бережи матір-природу’,за творчістю Бориса Харчука