Твір-розповідь «Мій рідний край – Україна»

Моя батьківщина – Україна. Не любити цю землю і людей, що живуть на ній, – неможливо! Мій край – це Чорне і Азовське моря, Карпати і Полісся, синьоокі озера Волині, південні степи, Дніпро-Славутич..

Розлогі дуби і стрункі смереки зустрічають мене в Карпатах. Швидкі річки, безліч ягід і грибів, чудові краєвиди – це все моя Батьківщина.

А як повільно несе свої води до Чорного моря красень Дніпро-Славута! Велично і суворо дивиться на Запоріжжя колиска українського козацтва – Хортиця. Пригадую, як їхали ми сім’єю в Крим через усю Україну. Зупинялися в мальовничих місцях і насолоджувалися незрівнянними краєвидами.

Мене вразила велич Каховського водосховища, обрії якого губляться в блакитному мареві. Незабутнє враження залишилося від проїзду через Сиваш, де з двох боків підступають моря – Чорне та Азовське.

Вражали нас родючі лани Херсонщини і Запоріжжя, гірські пейзажі від Сімферополя до Алушти. Та найбільше мене вразила доброта людей, які зустрічалися нам по дорозі. Пишаюся я тобою, мій рідний краю, моя земле – Україно!1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Життя людини це боротьба.
Твір-розповідь «Мій рідний край – Україна»