Твір на тему: “Кого з своїх друзів я поважаю і чому?”

У всі часи найбільшу повагу у мене викликали ті люди, які були готові брати відповідальність за себе і всіх тих, хто їх оточує. Далеко не так просто нести відповідальність за самого себе, адже людина надзвичайно часто потрапляє в різні неприємності і стикається з різними проблемами. І вже тим більше набагато складніше нести відповідальність за інших, які можуть повести себе взагалі як завгодно. Саме з цієї причини люди, які сміливо беруть на себе відповідальність і не бояться приймати сміливі рішення, викликають у мене велику повагу.

У мене

по-справжньому багато хороших друзів. Як відомо, дуже важливо, щоб спілкування з другом було веселим. Ніхто не хоче сумувати, всі хочуть розважатися і отримувати приємне проведення часу. З цієї причини дуже важливо, щоб друг був веселим. Звичайно, людина існує не тільки для розваги, але і для пізнання всього світу навколо. Тому дуже важливо знаходити щось спільне, якісь теми для спілкування та спільні інтереси, щоб підтримувати хорошу дружбу. Тому, думається, що хороший друг повинен бути хоча б частково однодумцем. Тільки з такою людиною можна дійти порозуміння, взаємної поваги і довіри.

Втім, все те, що було перераховано

у попередньому абзаці, не є найголовнішим в другу. Як мені здається, самим головним є високий рівень відповідальності друга. Так склалося, що я поважаю людей, які вміють брати відповідальність не тільки за себе, але й за інших. Саме тому людиною, якого я поважаю найбільше, є староста мого класу. Староста спочатку веде себе надзвичайно відповідально. Він прийняв на себе особливі зобов’язання, він несе свою непросту ношу обслуговування мало не всіх своїх однокласників, а тому заслуговує поваги. Я думаю, що староста класу завжди буде залишатися серйозною людиною, який буде досягати великого успіху у своєму житті.

Існує безліч людей, всі вони неповторні і індивідуальні. Настільки ж неповторним та індивідуальним є і ставлення до них. Втім, необхідно було виділити якісь особливості стосунки з людьми і їх особливі якості. З цієї причини я вибрав ту людину, яка має найважливіше на мою думку якість – здатність брати на себе відповідальність. В силу того, що староста мого класу сам обрав такий шлях, він і викликає найбільшу повагу з мого боку. Я переконаний, що ця людина ще не раз порадіє такому правильному рішенню, адже бути старостою – це корисно і цікаво.


Без мови немає народу твір у публіцистичному стилі.
Твір на тему: “Кого з своїх друзів я поважаю і чому?”