Твір на тему: “Чому Кафка є нашим сучасником?”

Як правило, під сучасником мається на увазі той письменник, який творив в ту ж епоху і час, що жили і ті, хто називає його сучасником. Але це визначення дещо формально, адже, здається, якщо якийсь письменник, який творив у минулому, піднімає безліч проблем, які актуальні для сучасного життя, його теж з повною упевненістю можна називати нашим сучасником. І цьому є досить багато цікавих причин, які слід дослідити і ретельно проаналізувати, щоб зробили вірні висновки.

Франц Кафка, який жив і творив у ті часи, які пройшли задовго до нашої з вами сучасності,

як не дивно, але цілком може вважатися нашим сучасником з ряду причин. І, перш за все, цими причинами є схожі проблеми сучасного життя із тими проблемами, які описував Кафка в своїй творчості. Думається, найбільш серйозною і цікавою проблемою Кафка була та самотність, яку він описував. Якщо подивитися на будь-якого головного героя творів Кафки, можна з упевненістю сказати, що ця людина надзвичайно самотня по великій кількості причин. Наприклад, ми можемо згадати головного героя твору “Перевтілення”. Хто був самотній, якщо не він? Він відчував страшну самотність, тому що перетворився на комаху, що втратила будь-яку
любов і інтерес з боку своїх близьких і продовжувала жити лише тому, що не могла померти. І це життя ніяк не можна було назвати нормальним. Головного героя цього твору можна порівняти з будь-якою людиною з тих, хто живе в сучасності, і втратила всіх своїх друзів, тому що змінилася характером або іншими своїми життєвими особливостями.

Багато чого з того, що характерно для сучасності, можна відшукати і в інших творах автора, а саме в романі “Замок” і романі “Процес”. Зокрема, там головний герой стикається з великою кількістю неясного, незрозумілого, при цьому ніхто нічого не хоче йому пояснити, тому головний герой зобов’язаний постійно допускати помилки, робити щось, у чому він не розбирається. Безумовно, з такою ситуацією стикаються і сучасники. Сучасна державна машина нашої країни стала дуже складною і заплутаною. Напевно, немає жодної людини, яка не відчувала цю проблему у власному житті.

Сталося так, що Францу Кафці вдалося успішно описати деякі вічні проблеми людського життя. Зокрема, проблему самотності і проблему взаємодії звичайної людини з усім складним і різноманітним світом, який її оточує. І саме з цієї простої і очевидної причини Франца Кафку можна з упевненістю називати нашим з вами сучасником.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Як стати справжньою людиною твір роздум.
Твір на тему: “Чому Кафка є нашим сучасником?”