Твір на тему: “Чому саме злочинці, злодії, грабіжники, за якими плаче шибениця, дали притулок бездомному Оліверу Твісту?”

Далеко не завжди людина отримує в своє життя те, на що заслуговує. Існує безліч людей, які володіють серйозним талантом і могли б реалізуватися в цьому житті, але з якихось причин, які від них не залежать, вони цього не роблять. Безліч таких образів міститься і в літературі, одним з таких людей можна з упевненістю називати Олівера Твіста. Молодий чоловік заслуговував набагато більшого, ніж могло в певний життєвий період дати йому життя.

Доказів того, що Олівер був гідний набагато кращого, існує безліч. Зокрема, одним з них є те, що він отримав

досить добре, гарне і позитивне ставлення в не найкращій компанії. Ставши бездомним, Олівер Твіст не міг розраховувати ні на будинок, ні на інші, пов’язані з будинком, зручності і засоби комфорту. Він опинився в складних обставинах, і був би радий навіть найменшій допомозі, яку тільки можна собі уявити. Зокрема, велику користь він міг одержати від того, щоб знайти хоч який-небудь, хай не самий комфортний і зручний, але все ж притулок для життя. І, як не дивно, йому надали притулок.

Але це притулок Олівер отримав аж ніяк не від тих, на кого мав би розраховувати – не від людей вищого світу або звичайних обивателів.

Навпаки, його прихистили злочинці, за якими плаче шибениця. Чому ж так вийшло? Я думаю, тому, що ці люди володіли меншою упередженістю по відношенню до Олівера Твіста. Вони самі про себе розуміли, що вони злочинці, і їх доля ніяк не може бути названа завидною. Тому вони не відчували ні презирства, ні поверхневого ставлення до Олівера Твісту. Вони його звичайно сприймали, як людину, в житті якої трапилися неприємності, і якій дуже потрібна хоч яка-небудь, але допомога. Образ злочинця неприглядний, але кожен злочинець колись був звичайною людиною, з яким сталося щось таке, що наштовхнуло його на вчинення злочинного діяння. І з цієї причини ті, хто дав йому притулок, розуміли, що таке життєві труднощі, проблеми і негаразди. Вони поставилися до нього з розумінням, тому що, бути може, побачили в його характері і сутності себе самих в далекому чи недавньому минулому.

Доля Олівера Твіста видалася дуже непростою, а на допомогу в наданні притулку йому прийшли ті, від кого цього і не очікувалося. Втім, якщо подумати, поміркувати і проаналізувати ситуацію, то можна прийти до висновку, що таке ставлення було обгрунтованим, а його причини досить чіткі, зрозумілі і викликають повагу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чому саме злочинці, злодії, грабіжники, за якими плаче шибениця, дали притулок бездомному Оліверу Твісту?”