Твір на тему “Кого можна вважати героєм”

Кожну людину, що виявила хоробрість, самовідданість і відвагу можна вважати героєм, а вчиноктакої людини можна назвати подвигом.
Людина протягом свого життя робить багато різних вчинків: добрих і поганих, буває байдужою до чужого лиха, або протягає руку допомоги. Інколи ризикуючи своїм життям незважаючи на небезпеку йде на подвиг.
Вчинок п’ятирічної дівчинки Насті Овчар, близько семи років тому, сколихнув всю Україну. Через несправний димохід у будинку загорівся диван, а вдома були лише дві сестрички. Дівчинка не вибігла з палаючої

кімнати, рятуючись від вогню. Настя не змогла залишити сплячу дворічну сестричку. Дівчинка намагалася загасити пожежу сама, збиваючи полум’я м’якою іграшкою. Коли зайчик загорівся, вона спробувала збити полум’я голими долоньками, але все було марно. І тоді вона розшукала в диму молодшу сестричку і винесла її з палаючого будинку. Внаслідок пожежі Настя отримала вісімдесят відсотків опіків шкіри. Життя дівчинки висіло на волосинці, лікарям вдалось її врятувати.
Мене вражає почуття відповідальності і великої любові цієї маленької дівчинки. Настя змогла протистояти страху, болю. Вона хоробра і мужня, щира і любляча. Маленька дівчинка з великим серцем і красивою душею. Вся країна вважає її вчинок справжнім подвигом, я вважаю її героєм.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему “Кого можна вважати героєм”