Твір на тему: “Чому Президент утік до Росії?”

Усім нам чудово відомо розвиток подій в Україні впродовж останнього року. Цей рік можна з упевненістю називати найважчим в історії сучасної України. За минулий час у всіх нас виникло безліч запитань, відповіді на які не є очевидними. І над ними варто подумати, щоб зробити правильні висновки щодо всієї цієї вкрай складної ситуації. Наприклад, таким питанням є втеча колишнього українського президента Януковича.

Для початку слід розібратися в обставинах втечі. В той час в центрі Києва йшли фактично бойові дії. Протестувальники, налаштовані

дуже радикально, намагалися пробитися до будівель державних установ, в цей же час їм протистояла міліція. У якийсь момент протистояння в протестувальників і людей, які йшли вперед, почали стріляти. У суспільну свідомість українців активно впроваджувалася думка про те, що по ним стріляє саме міліція, однак, майже через рік після всіх цих подій, ця версія так і не була остаточно підтверджена. Через кілька днів після початку стрілянини зібрався парламент країни і прийняв рішення відвести правоохоронців з центру міста. Десь у цей же час столицю залишив тодішній президент. Це поклало початок тимчасового безвладдя в країні,
яке, втім, незабаром було заповнено лідерами протестувальників, за сумісництвом народними депутатами. Вакуум влади був заповнений, а президент-втікач повністю втратив можливість приймати і втілювати в життя власні рішення.

Незабаром вже колишній президент з’явився в Російській Федерації, звідки робив політичні заяви, які, втім, не мали ніякого ефекту на реальний стан справ в Україні. Існує кілька варіантів, чому саме він вирішив втекти. Перший варіант – страх смерті, вбивства, почуття провини. Якщо він дійсно віддав наказ стріляти в людей, його б, безумовно, рано чи пізно покарали, якщо б він залишився в Україні. Другий варіант – почуття безвиході, він фактично втратив владу, зрозумів, що колишні соратники і він сам більше не зможуть ефективно управляти країною, а тому визнав свою поразку і втік.

Я більше схиляюся до того, що колишній український президент боявся, що його вб’ють протестувальники. Вони були впевнені, нехай і не мали ніяких доказів, що їх друзів і близьких розстрілювали правоохоронці за вказівкою президента. І якби вони опинилися у фізичній близькості від самого першої особи, немає жодних сумнівів, що йому б було дужа погано, аж до загибелі. Однак хотілося б вірити, що нинішня влада все ж дасть достатні докази того, що саме попередній президент був винний у розстріли учасників протесту. Так можна буде поставити жирну крапку і дати йому однозначну оцінку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чому Президент утік до Росії?”