Твір на тему: “Чого можна навчитись в Олівера Твіста?”

Якщо добре подумати, то можна прийти до впевненого висновку про те, що у кожної людини цілком можна чогось навчитися. Про кого б не йшлося, кожному властиво щось цікаве, добре чи корисне. Отже, цілком можливо взяти у нього це. Багато людей вважають за краще вчитися чомусь у героїв їх улюблених літературних творів. Наприклад, досить хорошим і правильним героєм з літератури є Олівер Твіст, і ми могли б у нього чомусь навчитися.

Насамперед, варто сказати, що Олівер Твіст був дитиною, хлопцем, в житті якої відбулося безліч подій. Спочатку він опинявся

у важких життєвих ситуаціях, стикався з величезною кількістю проблем, йому було дійсно важко. Однак, як не дивно, він залишився таким же добрим і світлим хлопцем, яким був раніше. Дивно, але всі це події не чинили на нього вже такого відверто негативного впливу. Це дійсно дивно тому, що зазвичай трапляється так, що, якщо людина терпить щось погане в житті, вона і сама стає поганою. Якщо вона бачить багато зла, людина звикає до такого і сама починає вести себе по-злому. Втім, Олівер Твіст аж ніяк не хотів і не прагнув до такого. Він зумів зберегти свою сутність, не змінився і не зазнався навіть тоді, коли в його життя намітилися
позитивні зміни. Крім того, хотілося б відзначити ще одну надзвичайно позитивну якість цього героя. Здається, він практично не був схильний до негативного впливу. І відмінним прикладом цього є ситуація, при якій він опинився у складі злочинного угруповання з таких же підлітків, як і він. Стати таким, як інші діти, було простіше простого. На його місці, напевно, багато інших просто пішли б на поводу у обставин і стали б скоювати злочини. Втім, у випадку з Олівером Твістом все це не спрацювало. Він знову-таки зміг зберегти свою душу і помисли абсолютно чистими, утриматися від вчинення будь-яких злочинів і залишитися гідною людиною, яка дійсно заслуговує непідробної поваги.

Я можу сказати, що у Олівера Твіста можна навчитися багато чому. Однак найважливіше з усього цього полягає в тому, що Олівер залишився гідною людиною. Він не зіпсувався, коли бачив лише зло і мав великі проблеми, він залишився такою же людиною і тоді, коли в його житті щось налагодилося. Точно так само він зміг уникнути поширеної для багатьох молодих людей проблеми. Він повівся з бандитами, але сам на нього не перетворився, що, звичайно, велика рідкість для будь-якої людини. Саме всьому цьому кожна людина може навчитися у Олівера Твіста.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чого можна навчитись в Олівера Твіста?”