Твір на тему: “Життя не в красі, а краса в житті, в любові – ось в чому”

Багато людей надзвичайно сміливо і відчайдушно стверджують про те, що краса може врятувати світ, і що вона дуже важлива в житті. Однак питання краси всього світу і життя людини аж ніяк не настільки очевидне і зрозуміле. З одного боку, кожна людина шукає і знаходить щось красиве у своєму житті. З іншого боку, далеко не завжди така знахідка задовольняє потяг до красивого на тривалих відрізках часу. Саме тому потрібно розібратися, як же в цілому співвідносяться життя і краса. Бути може, саме любов є тим засобом, який перетворює все в нашому житті

на щось прекрасне?

Як мені здається, саме так і є. Любов – це основа будь-якої краси, про яку б красу саме ми не говорили. Дуже важко переоцінити важливість високого і ніжного почуття любові. Кожен, хто хоч коли-небудь когось любив, а таких людей в нашому світі переважна більшість, прекрасно знає, що об’єкт кохання є для тебе найбільш красивим. Людина ця, насправді, може бути якою завгодно, але якщо ви її любите, то завжди бачите ту людину красивою і кращою, ніж усі інші навколо. Саме тому потрібно шукати красу в житті, а саме – в любові. І навіть якщо вам здається, що все йде зовсім не так, як вам хочеться або має бути,

просто задумайтеся про своє життя. Бути може, у ньому просто немає місця цьому високому і ніжному почуттю, яке робить щасливими усіх навколо, про кого б не йшлося.

Не даремно вважається, що любов займає важливе місце в житті людини. Про неї, як про джерело щастя і гармонії, згадувало безліч людей, у тому числі талановиті письменники, мислителі і філософи. Люди, які когось люблять, відчувають не тільки те, яким гарним стає об’єкт їхньої кохання, але і те, наскільки красивим стає весь світ навколо, включаючи також інших людей і предмети. Все навколо починає подобатися, грати особливими фарбами, представлятися набагато кращим, ніж воно є, якщо в житті людини дійсно є місце такому приємному явищу, як любов.

Я можу з упевненістю сказати, що основним аспектом краси людського життя є не що інше, як любов. І саме їй чоловік зобов’язаний безліччю приємних емоцій у своєму житті. Любити – значить жити. До цього висновку приходило багато відомих людей, письменників, митців. Вони розуміли, наскільки важлива любов у житті кожної людини. Щоб переконатися в цьому незаперечному факті слід не тільки читати літературу, але і жити власним повним життям, шукати у своєму житті любовні пригоди і авантюри, адже саме ними і настільки прекрасне життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Життя не в красі, а краса в житті, в любові – ось в чому”