Твір на тему: “У чому сенс життя чоловіка?”

Кожна людина повинна мати певний сенс життя і його мету. З одного боку, сучасне суспільство досить вільне, людина вільна і може вибирати ту мету, яка їй подобається і викликає у нього інтерес. Варто відзначити, що багато людей дотримуються цього принципу, домагаються своїх цілей, відчайдушно до них прагнуть. У той же час, пам’ятаючи про власні інтереси та побажання, не слід також забувати і про те, що є деякі суспільні цінності. Суспільство і людство в цілому розвиваються, життя на планеті має продовжуватися. А тому люди повинні включати в свій

сенс життя і суспільні цінності життя. При цьому цінності чоловіків і жінок у цьому плані дещо відрізняються.

У суспільній свідомості існує певний образ чоловіка. Це сильний, розумний чоловік, який вміє захистити себе і свою сім’ю, бути відповідальним за свою країну, ставити цілі і планомірно їх домагатися. Не можна сказати, що кожен чоловік дотримується цього принципу і намагається таким бути. Це нормально, адже не у всіх все виходить, але чоловік повинен прагнути саме до ідеалу. Причому це не тільки обов’язок чоловіка, але і абсолютно правильні дії, адже тільки сильний чоловік зможе бути по-справжньому

щасливим. Чоловік, який не має сили, ні на що не здатний, буде залишатися нещасним і нікому не потрібним протягом всього свого життя.

Так в чому ж тоді сенс життя чоловіка, якщо врахувати все сказане вище? Думається, що саме в реалізації своєї реальної сутності. Чоловік, який став сильним, зможе завести сім’ю, продовжити рід, дати своїм дітям все найнеобхідніше. Крім того, сенс життя чоловіки також і в тому, що захищати суспільство в цілому, в тому числі і державу, в якій він живе. Це досить складно, і далеко не кожен навіть сильний чоловік на це здатний. Втім, це теж важливий компонент його сенсу життя. І якщо його досягти, то життя чоловіка буде яскравим, барвистим, цікавим і повноцінним.

З усього висловленого вище можна зробити деякі важливі висновки. По-перше, сенс життя чоловіка ділиться на деякі аспекти: особистого і громадського характеру. Але найголовніше для реалізації це, насамперед, стати сильним. Вже потім чоловік може реалізовувати свій сенс життя шляхом імплементації своїх особистих бажань – створення сім’ї, професійних досягнень тощо і до реальної і ефективної допомоги суспільству – захисту суспільства, держави, забезпечення його зростання, посилення і процвітання в умовах жорсткої міжнародної конкуренції.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “У чому сенс життя чоловіка?”