У чому щастя людини

Моє визначення щастя не здивує нікого, адже для мене щастя – це кожного ранку прокидатись поряд з рідними батьками і знати, що в них все добре. Нехай у них багато різних життєвих проблем і дуже часто вони мало приділяють мені уваги, але я можу на сто відсотків сказати, що для них щастям є я. Щасливою є та людина, яка приносить щастя іншим.

Життя дуже складна річ, інколи через призму проблем навіть не задумуєшся над тим, що робить тебе щасливим. Але ж яке щастя відчувати, що найскладніше позаду, що ти вирвався з обійм відчаю і тривоги, що ти можеш

полегшено здихнути і посміхнутися самому собі. Кожна людина сама являється творцем свого щастя. Дуже прикро, що про цінності свого життя ми задумуємось лиш тоді, коли трапляється якась трагедія, коли комусь із рідних загрожує небезпека, а ми нічого не можемо з цим вдіяти. Зі сльозами на очах згадуються ті життєві моменти, коли нам було добре, коли ми були щасливі. Хіба тоді думалось, що ось вони: ці хвилини життєвого спокою та безмежного щастя. Розуміння цього приходить з часом. Саме тоді ми починаємо цінувати наше життя. Відчуваємо задоволення від того, що можемо насолоджуватись прекрасним заходом сонця, теплом батьків
та друзів, що ми чуємо і бачимо навколишній світ. В цьому ж і полягає основна суть життя. Варто дорожити кожною хвилиною, кожним поглядом і словом.

Іван Тургенєв якось сказав: “Щастя як здоров’я: якщо його не помічаєш, значить воно є”. І я не можу з ним не погодитись. Це почуття настільки абстрактне, що не можна його зважити чи виміряти, його можна тільки відчути. Відчути своїм серцем та душею. Насолоджуйтесь кожною миттю. Не потрібно чекати щасливих днів завтра чи післязавтра, влітку чи взимку, після закінчення школи чи вступу до університету, живіть сьогодні, адже життя одне і нам вирішувати яким воно буде. Ми щасливі кожної хвилини нашого буття! Це потрібно лише зрозуміти. Життя не складається з проблем, життя складається із нашого відношення до цих проблем. Щастя – це ми! Щастя в кожному з нас! Тільки нам вирішувати коли і як ми будемо його відчувати!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

У чому щастя людини