Твір на тему: “Моє ставлення до оточуючого світу”

Навколишній світ влаштований досить складно, а у звичайних людей немає однозначного відношення до нього. Всі ми повинні розуміти і твердо віддавати собі звіт в тому, що в світі є не тільки гарне, але й погане. Отже, важливо вміти бути обережним, щоб не потрапити в ті пастки, які багато де існують. Саме так я ставлюся до навколишнього мене світу. З одного боку, я знаю, що в світі є багато хорошого і позитивного, і я прагну цьому радіти. З іншого боку, я намагаюся обійти ті пастки і уникнути всіх тих ризиків, які існують в нашому житті.

Що ж у світі

є доброго, що визначає моє позитивне ставлення до світу? Такого є багато. Наприклад, це добрі відносини між людьми. У мене є багато друзів, яких я дуже ціную і у всіх відносинах поважаю. Цілком зрозуміло, що ці добрі відносини є гарною, позитивною частиною всього нашого світу. Крім доброго спілкування, я також люблю навколишній світ за те, що він надає людині безліч дивовижних можливостей і радощів. Зокрема, кожен з нас має прекрасні шанси реалізуватися, добре опанувати якусь професію, стати гарним спеціалістом, майстром своєї справи, щоб допомагати людям і отримувати від них гідну винагороду за це. В житті прекрасного
багато – як важка праця, яка робить людину кращою, так і цінні та приємні хвилини відпочинку, які дають нам відчути всю принадність розслаблення і відпочинку.

Однак я переконаний, що життя – це не тільки радість і задоволення. В житті існує серйозна конкуренція між людьми, вона має велику кількість різних проявів. Люди іноді бувають дуже заздрісні, особливо коли вони бачать в вас свого конкурента або опонента. У світі трапляються війни. Як показують останні події, війна близько, вона може прийти в практично будь-яке місто і відняти у людини все, що вона заробляла і накопичувала протягом всього свого життя. Існує багато як об’єктивних, так і суб’єктивних ризиків. Кожна людина має бути надзвичайно обережною, щоб не стати жертвою і не допустити фатальних помилок.

Моє ставлення до навколишнього світу не є явним і однозначним. Я намагаюся отримувати радість та задоволення від життя, віддавати йому свої сили і прагнення. В той же час я знаю, що в житті мене може чекати велика кількість пасток і капканів, які виникають як самі по собі, так і від дій інших людей. Цілком зрозуміло, що однозначного відношення при такій ситуації бути не може. Втім, ставитися до чогось неоднозначно – це цілком нормально, людина повинна вміти мислити і бачити альтернативи.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Моє ставлення до оточуючого світу”