Твір на тему: “Які морально-естетичні проблеми в сучасному житті вас хвилюють?”

Сучасний світ таїть у собі безліч прихованих пасток, готових відокремити нас від загальнолюдської розсудливості. Фільми і кліпи показують нам розпусту, насильство і вбивства. Барвиста реклама і тут, і там яскравими фарбами кричить нам, що без цієї нової моделі джипу або без відпочинку в Єгипті наше життя не вдалася. І ми стрімголов біжимо заробляти гроші, щоб купити цю машину або сім днів і вісім ночей відпочинку на березі моря. Інакше без цього ми невдахи або, як люблять говорити в американських фільмах, лузери.

Але дуже часто ці перегони

за грошима закінчуються трагічно. Це не обов’язково смерть, хоча і таке буває. Заради заробітку і тижня біля моря, люди часто забувають про основне – забувають людей, які їх оточують, забувають приділити їм елементарну увагу. Через це розпадаються сім’ї, діти залишаються з розбитими долями, псуються стосунки з близькими та друзями, погіршується і здоров’я. А в цей час по телевізору, з білбордів, в журналах та Інтернеті знову настирливо показують рекламу з новою моделлю мобільного телефону або іншого, не настільки важливого продукту. І у людини мимоволі загоряються очі – вона знову його хоче. І вона буде
за нього боротися, втрачаючи своє здоров’я, мир в сім’ї і дружбу.

Наш світ потребує моральних цінностей ще більш, ніж будь-коли. Люди перестали бути людяним. Вони втратили сенс життя – жити заради іншої людини. Замість цього людство живе заради посудомийної машини, заради нового ремонту, заради купи мертвого металу, яка називається автомобілем.

Є фраза, яка дуже добре характеризує сучасність: речі створені для того, щоб ними користуватися, а люди – щоб їх любити, але зараз все навпаки – світ перевернувся.

Але хочеться вірити, що всі схаменуться. Що сім’я знову стане святою для кожної людини. Що ми всі не тільки будемо знати такі слова, як чесність, вірність, повага до старших, працьовитість і патріотизм, що ці слова стануть нашим життям.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Які морально-естетичні проблеми в сучасному житті вас хвилюють?”