Твір на тему: “Тільки в любові людину розумна”

Людина – неймовірно складна істота і станом на сьогодні жодна з існуючих наук ще не досягла максимального розуміння тих процесів, які відбуваються в людській свідомості. Одним з найскладніших питань є співвідношення раціональних та емоційних якостей в людині. За чим людина повинна йти – за серцем або за розумом? Що важливіше – переконання або емоції?

Однією з найсильніших емоцій людини є любов. Кожна людина може любити і робити щось, що буде проявляти і показувати це світле почуття. Любов дуже сильно міняє людину – вона стає більш

життєрадісною, займається справами набагато активніше, бачить у всьому хороше, її мозок наповнюється думками про кохану людину і тому все життя в цілому стає набагато позитивнішим. Але змінюється по факту не тільки це. Справа в тому, що закохана людина досить часто може робити і ще деякі дії через свій закоханий стану. Від людини можуть знадобитися найрізноманітніші рішення, щоб любов можна було підтримати. Наприклад, іноді улюблена серцю людина живе в іншому місті і потрібно зважитися на переїзд, щоб бути з нею. Таке серйозне рішення вимагає підготовки і може мати серйозні наслідки. Щоб переїхати до коханої людини
в інше місто може знадобитися залишити стабільну роботу, будинок своїх батьків чи університет. Саме в такому випадку і вирішується питання – чи брати до уваги свій розум або своє серце? У деяких випадках раціональна частина все-таки переважує, але потрібно розуміти, що людина може бути розумна лише в любові. Напевно, якщо не прийняти рішення на користь любові, людина потім пошкодує про своє рішення, буде незадоволена або навіть пригнічена. Саме в такі моменти можна переконатися в тому, що лише в любові людина розумна. Закоханий людина завжди йде за своїм серцем і через те є права. Любов ніколи не підведе людину. Людина, яка по-справжньому когось любить, ніколи не пошкодує, якщо піде на поводу у свого серця, а не у свого розуму. Варто цінувати свої почуття і свою любов, адже можливістю любити і відчувати всі ці прекрасні почуття може сьогодні далеко не кожна окремо взята людина.

Безумовно, кожна людина повинна довіряти собі і йти туди, куди кличе її серце. Без любові жодна людина не може повноцінно зрозуміти навколишній світ, вона багато чого не помічає і не розуміє. Тільки в стані любові перед людиною відкриваються нові горизонти, які дозволяють їй подивитися на життя по-новому і приймати правильні рішення.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Тільки в любові людину розумна”