Твір на тему: “Зміни – найцікавіше в житті”

Життєва рутина затягує, сірі будні стають одноманітними та нецікавими. І деколи лише бажання щось змінити виводить людину зі буденного, статичного та нецікавого життя. В кожного з нас є свої обов’язки, за якими ми іноді перетворюємося в запрограмовану машину, яка бездумно виконує покладені на неї функції. Нерідко з такого стану речей нас виводить бажання змін, які приносять піднесення, радість, відкриваються для нас щось захопливе, а тому надихають на нові звершення.

Хороші зміни – це завжди добре. Саме вони, я вважаю, і ведуть людство

дорогою прогресу. Перша машина, комп’ютер, ракета, та й зрештою перше колесо, з якого все почалося, – виникли завдяки бажанню людини щось змінити.

Однак зміни можуть бути і негативними. Тоді, коли життя випробовує на нас, ми загартовуємось, робимось більш стійкими та досвідченими. Ми долаємо випробування, а значить стаємо кращими. І в цьому також є свої плюси.

В нинішньому світі на людину чекає багато труднощів і небезпек. І, якщо ми бажаємо їх гідно пройти, вплинути на розвиток подій, скерувати їх в потрібному нам напрямку, то потрібно діяти та не боятися змін. Якщо ми хочемо щось змінити в своєму житті, щось

що нас з тої чи іншої причини не влаштовує, ми повинні почати з себе. Кожен має зрозуміти свої недоліки та навчитися їх усувати.

Таким чином, зміни в житті – це добре. Нема нічого цікавішого і більш пригодницького за них. Потрібно тільки вміти гідно їх пройти та спрямувати на краще.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Зміни – найцікавіше в житті”