Твір на тему: “Людина і Світ. Ч. Ліксон: “Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс”

і

Конфлікт – це нормально. Кожен за часами переживає внутрішній і зовнішній конфлікти. Це нормальне явище і ознака вашого прагнення до внутрішньої рівноваги, ознака вашого розвитку і зростання.

Конфлікт має багато рівнів. Конфлікт – це не тільки вираз ваших власних труднощів, комплексів або особистої психології. Це поєднання вашої внутрішньої напруженості, ваших труднощів у взаєминах з людьми, групових і світових проблем. Він містить в собі потенціал для особистого розвитку і взаємини з людьми.

Конфлікт може породити спільність.

Коли ми працюємо над конфліктом у групі, для неї може виявитися корисною така установка, що конфлікт необхідний для того, щоб краще зрозуміти себе. Бути може, конфлікт – це спосіб, за допомогою якого соціальна група пізнає і визнає всі свої сторони, спосіб повного її самовираження.

Може, ви знайдете в собі мужність вступити в конфлікт, коли зрозумієте, що ваша особиста роль в цьому конфлікті – це те ж саме, що і прояв духу і прагнення до самовдосконалення. Незалежно від того, яка ця роль, виконати її свідомо – означає допомогти пізнати саме себе.

Деякі конфлікти серйозні, деякі – не дуже. Конфлікти, які загрожують

зруйнувати чийсь будинок, життя, бізнес, сім’ю і т. д. – це злоякісні конфлікти.

Якщо ви виявили конфлікт, чи варто працювати з ним? Навіщо зв’язуватися з кожним конфліктом? Якщо конфлікт носить злоякісний характер, то він повинен залучити всі вашу увагу. Вирішувати чи ні злоякісний конфлікт – справа особиста : в цьому питанні домагатися згоди немає необхідності.

Якщо ви хочете спробувати вирішити даний конфлікт, то повинні до нього підготуватися. Момент вступу в конфлікт – це справа вашого особистого вибору. Той, хто вступає в конфлікт непідготовленим, може діяти добре, але той, хто прийняв свідоме рішення про свій вступ до злоякісного конфлікту, безсумнівно, буде діяти більш успішно і більшого в ньому доб’ється. Далі, якщо у конфлікт не втягуються інші люди, ніколи не примушуйте їх до цього. Їм теж потрібно час для підготовки.

Деякі люди виявляють себе в позиції нейтралітету. Для цього є чимало причин. Бувають люди, нейтральні за своєю природою. Якщо ви відчуваєте себе байдужим до подій, так як ваші емоції з цього приводу вже перегоріли, то зупиніться і зізнайтеся в цьому; інакше ваш партнер помітить це і звинуватить вас у байдужості. Але при цьому пам’ятайте слова Ч. Ліксон: “Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс”.


Імпресіоністична поетика.
Твір на тему: “Людина і Світ. Ч. Ліксон: “Конфлікти – це норма життя. Якщо у вашому житті немає конфліктів, перевірте, чи є у вас пульс”