Твір на тему: “Хто ясно думає, той ясно говорить”

Стосунки між людьми бувають різними, і нерідкі їх рівень визначається тим, наскільки цікаво людям спілкуватися один з одним. Мало хто про це замислюється, але інтерес зазвичай викликають ті, хто вміє ясно думати і ясно висловлювати свої думки. У цьому вкрай мало дивного, адже людина – істота розумна, яке завжди тягнеться до спілкування з тими, з ким їй приємно і цікаво розмовляти. Ясні думки, красиве і чітке їх висловлювання завжди допомагають добитися всього самого найкращого в житті. Як же навчитися ясно мислити і ясно говорити?

Існує

кілька важливих рецептів на шляху до досягнення такого позитивного результату. По-перше, людина, яка ясно думає, вміє мислити швидко. Тобто, вона оперативно орієнтується в існуючій ситуації, належним чином її аналізує і вміє робити з неї правильні висновки, про що пізніше спокійно і ясно говорить. Для швидкого мислення потрібно розбиратися в обгворюваній проблемі, вміти швидко шукати її вирішення, а також бути досить впевненим у собі, тобто, у правильності власних висновків щодо тієї чи іншої проблеми.

Якщо ви бачите людину, яка ясно говорить, напевно, можна припустити, що у неї повний порядок в голові і в думках.

Вона знає, чому відбуваються ті чи інші події, в чому вони полягають і до чого ведуть. Для розуміння всього цього слід володіти необхідною освіченістю, корисними знаннями щодо проблеми і впевненості у правильності власних роздумів і суджень. Тільки раціональний розум людини, яка має достатній життєвий досвід і знання, може призвести до формування чіткої і красивої мови.

Я думаю, що основою ясного розуму і розмови є відразу кілька факторів. По-перше, це освіченість. Без неї людина просто не зрозуміє, що відбувається навколо. По-друге, це життєвий досвід. Не обов’язково, щоб він був дуже великим. У той же час він повинен стосуватися певної проблеми, про яку йде мова. Крім того, нікуди не дітися від впевненості в собі. Чоловік, який не впевнений у правильності своїх суджень, ні за що не буде ясно мислити і говорити, адже все місце в його свідомості будуть займати сумніву у власній правоті.

Для мене зв’язок між ясністю думок і розмови є цілком очевидним. Я знаю як з власної практики, так і чисто теоретично, що ясніше всього говорять ті, хто ясно мислить. Ясно мислити і говорити цілком можна навчитися, але це дуже непростий процес, який, якщо він не склався сам собою, може зайняти роки для формування.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Хто ясно думає, той ясно говорить”