Твір на тему: “Як ви розумієте поняття людина з сонячним серцем”

На мою думку, сонячне серце може мати лише по-справжньому щира та добра людина. Той, хто готовий допомагати іншим у будь-який час, хто завжди прийде з порадою, хто вміє розрадити та заспокоїти. Відвертість, прагнення допомагати іншим, доброзичливість – це далеко не весь перелік якостей, котрі, на мій погляд, повинна мати людина з сонячним серцем. Кожен з нас має ряд особливостей, котрі, напевно, є ідеалом для когось.

Розмірковуючи про людей з сонячним серцем, не можу не згадати Марусю – героїню одноіменної повісті Квітки-Основ’яненка.

Дівчина виховувалася в оточенні люблячих і турботливих батьків. Сім’я Наума Дроба була релігійною. Вже в чотири роки дівчинка складала рученята у щирій молитві до Господа і просила здоров’я для своїх батьків. Коли підросла, то вміло хазяйнувала, допомагала старенькій матері. Маруся була любязною і чемною з усіма односельцями. В її голівку ніколи не закрадалися погані думки, душею вона була світла і чиста. Говорячи про добрих людей не можу не згадати про мою бабусю. З якою любов’ю і ніжністю вона пригортає до грудей нас, рідних онучат. Завжди усміхнена та привітна вона випромінює світло, доброту, навчає мудрості
своїх дітей. Бабуся розуміє мене як ніхто інший, є моїм найкращим порадником. Її глибокі втоплені очі так і промовляють до кожного “Я всім Вам розраду подам”. Отже, тільки тоді людина відкрита для інших, коли в неї чисті помисли. Не менш важливим є вміння говорити правду. Адже сказати те, що думаєш, буває тяжко.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Як ви розумієте поняття людина з сонячним серцем”