Твір на тему: Як я допомагала мамі по дому

Одного разу до нас мали прийти гості. Ми з мамою дуже ретельно готувалися до їх зустрічі. Постелили на стіл чисту святкову скатертину, поставили дуже гарний посуд. Тато приніс чудовий букет квітів, і мама поставила його у центрі столу. Ми також поклали на стіл дуже гарні серветки.

Потім ми з мамою почали готувати прикрасу нашого столу – святковий пиріг. Спочатку мама приготувала тісто і поставила його в холодильник, Вона сказала, що так тісто вийде смачнішим.

Я мила посуд і не могла дочекатися, коли ж з тіста мама почне пекти пиріг. Нарешті,

час настав. Ми з мамою почали робити безліч тонких коржиків. Я нарахувала їх аж двадцять.

Ми стали розкочувати їх тоненько-тоненько, а потім мама їх випікала в мікрохвильовій печі. Коли коржі були готові, ми з мамою кожен коржик перемазували дуже смачним кремом. Пиріг ми з мамою прикрасили зверху тертими горіхами і шоколадом.

Гостям дуже сподобався наш пиріг. Усі його страшенно хвалили. А ми з мамою посміхались трохи стомлено у відповідь на компліменти. Тепер я знаю, як робиться наш фірмовий святковий пиріг і при нагоді, напевне, зможу приготувати його сама.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір заговори щоб я тебе побачив.
Твір на тему: Як я допомагала мамі по дому