Твір на тему: “Старшим – повагу, молодим – дозвілля”
У людському житті регулярно відбуваються різноманітні зміни. Люди думають, що ці зміни та новації відбуваються тому, що обставини і рішення людей мають визначальний вплив на життя. Але насправді всі зміни в житті людини відбуваються через те, що людина росте, змінюється і стає старше. В юності люди схильні применшувати значення і важливість свого поточного віку через існуючий у них юнацький максималізм, але насправді це дійсно вкрай важливо. У кожному віці, в кожен період життя люди хочуть різного. Це можна сказати і про людях молодого віку,
Кожна молода людина і дівчина в силу своєї недавньої появи у світі бажають пізнавати все нове, саме тому весь навколишній світ настільки цікавий для них. Світ дійсно дуже складний, різноманітний і багатогранний, тут є що пізнавати, дізнаватися і чим цікавитися. Тому молоді настільки складно всидіти на одному місці, кожен з молодих людей прагне займатися чимось, спілкуватися з іншими цікавими людьми, збагачувати свої знання новими фактами, а свій досвід наповнювати чимось таким, чим можна похвалитися.
Але молодість завжди проходить, за нею йде зрілість, а потім вже настає старість. Старші люди істотно відрізняються від всієї молоді. Зрозуміти причини цього зовсім нескладно, адже вони перебувають в абсолютно інших обставин. Їхній організм, як і їх розум, вже все зрозуміли і склали для себе певну картину світу, де кожен з старших людей знайшов своє місце і призначення. Найчастіше до пріоритетів старших людей відноситься повага. Вони пройшли тривалий шлях, впевнені в тому, що багато чого знають про життя і мають якийсь корисний досвід, а тому бажають, щоб їх поважали. Цілком можна зрозуміти таку позицію старших людей, вони мають повне право на неї.
Кожному своє. Це висловлювання стосується не тільки якихось дрібних вподобань між людьми, а й такого важливого чинника, як вподобання людей різного віку. При спілкуванні з молодими людьми і з людьми старшого віку необхідно враховувати те, з ким ви маєте справу, і спілкуватися відповідно – дозволяти молоді мати цікаве дозвілля і виявляти повагу старшим людям.