Твір на тему: “Як бути молодим”

Молодість – прекрасна пора, коли людина може дозволити собі дуже багато чого. Різні соціологи та науковці по-різному визначають молодість. У деяких випадках молодими людьми вважають чоловіків і жінок віком до 25 років, в інших випадках вважається, що молодість триває до 35. Але варто відзначити, що існують також і люди, яких називають молодими душею. Ці люди, скільки б років їм не було, мають всі ті риси, які притаманні і характерні молодості. Що ж це за риси?

Насамперед, характеризуючи молодість, хочеться згадати про таку якість, як активність.

Чим старшою стає людина, тим пасивніша вона стає. Молоді люди примітні своєю непосидючістю. У їхніх руках буквально все горить. Їм хочеться кудись йти, чимось займатися і постійно проявляти себе і дивитися на навколишній світ. Це цілком можна зрозуміти. Новонароджені діти нічого не знають про світ і в міру зростання намагаються дізнаватися все, що їх оточує. Бажання пізнання нового надихає їх на різноманітні дії, якими б ці дії не були. Думається, що активність – це хороша риса і для суспільства в цілому. Багато молодих та активних людей роблять надмірну кількість корисного, покращуючи не тільки своє життя, а й життя оточуючих
їх людей.

Також варто зауважити, що молодим людям дуже часто прощають помилки. Нерідко від людей можна почути виправдання когось тільки лише на тій підставі, що він молодий. Молоді люди мають набагато більше прав на помилку, ніж люди дорослі і зрілі. І це правильно, адже молоді люди дійсно роблять велику кількість помилок. Вчинення такого величезної кількості помилок логічне, адже молоді люди тільки починають жити, вчаться цьому і приречені помилятися. Так що, з упевненістю можна говорити, що ще одна особливість молодості – вчинення помилок. З цього виходить, що кожна молода людина не повинна боятися. Молодість дана для того, щоб ризикувати, шукати і знаходити себе, зрештою, робити помилки, розбивати лоба, але ставати при цьому розумніше, мудріше і досвідченіше. Але, безумовно, потрібно знати міру. Бути молодим – добре, але, коли приходить час для дорослішання, потрібно дорослішати.

Найприємніша частина молодості кожної людини пов’язана з ніжним любовним почуттям. Любов прекрасна, особливо тоді, коли вона з’являється вперше і не була звідана людиною раніше. Саме в молодості люди починають любити і бути любимим. Звичайно, це почуття може принести за собою і розчарування, тому потрібно бути обачним і дуже обережним, але не боягузливим.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Лист до лесі українки.
Твір на тему: “Як бути молодим”