Яке це щастя – бути молодим

Молодість – прекрасна пора в житті людини. Негаразди сприймаються легко, дорослі проблеми ще не хвилюють, бо вирішують їх саме батьки. Помилки можна виправити, бо попереду – ціле життя. Отже, молодість – безтурботна пора?

Категорично не погоджуюсь з цією думкою. Молодість – це своєрідний трамплін у майбутнє. Яким ти себе підготуєш до дорослого життя? Добре, якщо молода людина не забуває про навчання, постійний розвиток, цікаві розваги. Бо вона дійсно отримує насолоду від життя.

Якщо проводить час із користю для здоров’я, займається

спортом, то це збереже силу та енергію до глибокої старості. Молодість прекрасна радісними і неповторними хвилинами. Це і перше побачення, і перший поцілунок.

Це радість від постійного відкриття чогось нового в житті. Все хочеться пізнати, скрізь встигнути. Тому дорослі іноді дивуються: звідки ж стільки сил та енергії у молоді, звідки те натхнення. І на все вистачає часу. Саме це і є щастя молодості, саме за цим сумують пізніше.

Люди завжди намагаються зберегти, продовжити молодість. Тільки кожен робить це по-своєму. Одні платять величезні гроші за різні пластичні операції, марнуючи час і здоров’я, ховаючись

за зовнішньою ширмою. Інші постійно займаються спортом, збагачують себе духовно, постійно слідкують за подіями бурхливого інформаційного життя.

І так приємно бачити людину, хай зі зморшками на обличчі, але з палким, зацікавленим поглядом, з’ безмежною енергією, бажанням працювати, приносити користь іншим. Для таких людей ніколи не буде старості. Вони поєднують молодий запал із життєвою мудрістю. І будуть щасливими! Можливо, в цьому і є секрети вічної молодості?


Твір на тему що мене навчив маленький принц.
Яке це щастя – бути молодим