Твір на тему: “Поразка – це наука, ніяка перемога так не вчить”

Йдучи до своєї цілі, кожен з нас пізнає світ. Нові враження, зміна переконань, дрібні невдачі – все це чекає нас на шляху до перемоги. Іноді стається і так, що перш ніж досягти успіху в тій чи іншій справі, людині доводиться з’їсти не один пуд солі. Виправляючи свої помилки, ми вчимось, вдосконалюємось, набуваємо досвіду. Крок за кроком ми рухаємось в заданому напрямку до омріяної мети. Долаючи наслідки допущених помилок, ми врешті решт виводимо формулу для досягнення успіху.

Вкрай рідко зустрічаються випадки, коли комусь би з першого

разу вдалося досягнути перемоги. Як варіант такого розвитку подій – просто фарт. Але це скоріше виняток з правил, а ніж закономірність. Однак життя мінливе і розраховувати на фортуну не варто. Треба пробувати, в разі невдач – не здаватися і випробовувати долю ще і ще. Аби досягти певних результатів треба працювати над собою, обмірковувати свої слова та вчинки, працювати над собою, а головне ні в якому разі не падати духом.

Всі поразки, які ми зазнаємо, робляться нас лише мудрішими та сильнішими, загартовують. Дивлячись на приклади життя відомих людей, можна переконатися, що ніхто з них не досягав своєї цілі, не

зазнаючи розчарування від поразок.

Я вважаю, що будь-яка поразка – це безцінний досвід. Шлях до успіху не може бути простим. За все в цьому світі треба платити. Тому іноді біль від зневіри і є ціною справжньої перемоги.

Тому в ситуації, коли ти зазнав поразки, не варто засмучуватися, головне засвоїти цей урок життя і не наступити такі ж граблі вдруге.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)

Твір на тему: “Поразка – це наука, ніяка перемога так не вчить”