Твір на тему: “Мій життєвий вибір”

Ми, випускники, стоїмо на порозі дорослого життя. Ще крок і наші шляхи розійдуться, а кожен з нас попрямує своєю дорогою. Тому саме зараз важливо не помилитися, обираючи майбутню професію.

Ще донедавна все за нас вирішували батьки. А зараз перед нами постає перше серйозне питання, на яке ми повинні відповісти щиро та правдиво і перш за все собі. Чого насправді я хочу? Ось головне запитання, яке варто собі поставити. Адже вибір професії стосується того, хто її обирає, а не когось зі сторони. Звичайно, варто прислухатися до думки батьків. Але при

цьому слід не забувати, що працювати прийдеться не їм, тому і останнє слово не за ними.

Швидко пройшов перший місяць навчання, а це означає, що перший семестр пробіжить так само швидко. Вчителі виставлять оцінки, а учні будуть з нетерпінням чекати завершення уроків, дзвінка, який сповістив би їм про закінчення уроків. І лише випускники будуть задумано блукати по темних коридорах у пошуках вчителів. В них свої проблеми: оцінки, перездачі, рейтинг, атестат. Всі безневинні пустощі, безтурботні години шкільного життя вони вже пережили. І тому в одинадцятому класі їм бракує часу на всякі дурниці, вони наполегливо вчаться.

Так

би мало бути в ідеалі. Але немає нічого досконалого. Тому і ми, одинадцятикласники, живемо так само, як і колись. Хтось тікає з уроків, хтось його прикриває. Хтось пише домашні, а хтось їх списує. Хтось проводить всі перерви в столовій, а хто за рогом школи. Так було і буде. І єдина об’єднувальна ланка – це зовнішнє незалежне оцінювання, до якого готуються всі, хоч дехто і по-своєму. Саме від ЗНО залежить наше майбутнє і те, яким воно буде.

Я, наприклад, у виборі професії сумнівався дуже довго. І на моє рішення вплинули слова людини, думкою якої я дорожу. Не буду розкривати всіх карт наперед, тому збережу в таємниці професію, до якої прагну. Але скажу наступне. До чого б у вас не лежала душа, куди б ви не хотіли поступати, головне – це бажання, якщо воно у вас є, то все у вас вийде на відмінно!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мій життєвий вибір”