Твір на тему: Німецька молодь сьогодні

Це нелегко – охарактеризувати сучасну німецьку молодь. Молоді люди такі різні. Більшість є активними, впевненими у собі, творчими та освіченими. Але є також егоїстичні, байдужі молоді люди, які зовсім не прагнуть ні до чого у своєму житті, нічим не цікавляться.

Шкода, коли молодь марно витрачає свій дорогоцінний час, коли вони не мають ніяких інтересів. Вони погано навчаються, неохайні, розчаровують своїх батьків та вчителів. Пізніше, коли вони мають професію, до якої вони також не виявляють інтерес і яку вони ненавидять, вони стають нещасними.

Деякі, навіть, можуть стати алкоголіками або наркоманами, чи приєднуються до угруповань. В Німеччині молоді люди дуже активні в групах. Це стосується як формальних молодіжних організацій, так і угруповань. Молодь приєднується до груповань, бо існує дуже мало домів, міст для зустрічей чи для занять спортом, де можуть зустрічатись молоді люди. У східній частині Німеччини можливості проводити вільний час не такі великі, як у західній, оскільки молодь має менш грошей, нагод та часу для цього. Це веде до того, що вони менше займаються спортом, відвідують менше поп – та рок-концертів, кінотеатрів та театрів. Найулюбленіші
засоби проводити вільний час у нових та старих федеральних землях – читання та слухання музики.

Небезпечно, коли молоді люди вважають роки своєї молодості безкінечним святом, думають лише про задоволення, дискотеки, приємне суспільство, музику та розваги. При цьому вони часто забувають, що треба докладати багато зусиль, щоб досягти чогось у житті. Коли вони беруть це до уваги, вони відразу стають впевненими у собі членами суспільства, які знайшли свою мету у житті.

Більшість німецької молоді – самостійні, працьовиті, прогресивні молоді люди. Вони старанно навчаються та будуть вчитися також після школи. Багато з них прагнуть гарної професії. Ці молоді люди мають різносторонні інтереси: деякі цікавляться іноземними мовами, інші займаються мистецтвом чи літературою, багато відвідують ще під час навчання в школі музичну школу, танцювальну групу чи школу молодих митців. Понад 12 мільйонів молодих людей приймають щорічно участь у роботі 48 спілок, які організовують та проводять більш ніж 100 000 проектів, змагань, майстерень, зустрічей, семінарів та засідань. Більшість молоді активно займається спортом, приєднується до спортивних спілок. Хобі молодих людей різноманітні та різнобічні, та залежать від їх інтересів.

З юністю пов’язано також багато проблем. Передусім вони стосуються відносин у родині та у школі, дружби, моди, оскільки молодь приділяє моді дуже багато уваги. Юність минає дуже швидко. Тому шкода, коли молоді люди не знайшли свої ідеали, свій засіб життя.

Спорт у Німеччині – це одна з найулюбленіших можливостей проводити вільний час, особливо серед молоді. Спорт спостерігають не тільки по телебаченню, їм займаються також у більш ніж 85 500 спілках, що належать до Німецького спортивного союзу. Кожен четвертий житель федерації – член спортивної спілки. Молодих спортсменів зібрано в організацію Німецька спортивна молодь. У розпорядженні молодих людей знаходяться численні спортивні та шкільні спортивні майданчики, спортивні та гімнастичні зали, закриті та відкриті плавальні басейни. Найулюбленішим видом спорту є, звісно, футбол. В нього грають у тисячах спортивних спілок. Німецька молодь дуже пишається своєю національною футбольною командою, оскільки вона тричі перемагала на всесвітніх змаганнях. Молоді люди хочуть багато тренуватися, щоб пізніше грати, як Маттіас Заммер, Юрген Клінсман чи Андреас Меллер. Такі види спорту як теніс, гольф, хокей на льоду, баскетбол знаходять все більше прихильників. Міжнародні успіхи спортивних зірок, як Штеффі Граф, Анке Хубер, Борис Беккер та Міхаель Штіх, зробили теніс народним спортом. Молодь бере приклад з цих відомих спортсменів.

Хлопці є також захопленими після двох спортивних змагань по Формулі-1 Міхаелем Шумахером та хочуть мати його своїм взірцем. Мотоспорт дуже улюблений у Німеччині.

Також бокс дякує за свою популярність великим боям Генрі Маске та Аксе-ля Щульца. Багато підлітків приєдналися до боксерських спілок та тренуються там. Мабуть, вони також будуть великими спортсменами у майбутньому. Але чи займаються молоді люди спортом, щоб тільки встановлювати рекорди? Ні, більшість займається спортом, бо вони знаходять радість від руху, бо ця суспільна діяльність важлива для них. У звичайній спілці сьогодні вони можуть грати у футбол, гандбол, баскетбол, теніс чи настільний теніс, займатися гімнастикою чи легкою атлетикою. Дуже полюбляють молоді люди водні спортивні спілки. Спорт служить здоров’ю молоді. Вона стає сильніше, мужніше, більш упевненою в собі, активніше, охайніше та надійніше.

Розвитку масового спорту та спорту у вільний час служать також народні змагання з бігу, плавання, велоспорту, бігових лиж та туризму. Мільйони молодих людей разом зі своїми родинами беруть участь у цих змаганнях. Німецький спортивний союз присуджує кожного року спеціальні значки з золота, срібла та бронзи. 750 000 німців, серед них також молодь, щорічно складають іспити на ці значки.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: Німецька молодь сьогодні