Твір на тему: “Мої поради Печоріну, як змінити його життя”

Григорій Печорін – вигаданий персонаж, головна дійова особа твору Михайла Лермонтова “Герой нашого часу”. Як відомо зі змісту самого твору, за час свого життя Григорій Печорін встиг почати зневажати суспільство, в якому жив, з певних причин, потім суспільство його відкинуло, приписавши йому негативні людські якості, яких він зовсім не мав. Після цього Печорін зовсім зневірився у житті. Варто зауважити, що при цьому головний герой мав досить хороші людські якості. Він володів серйозним розумом, що мало велику кількість підтверджень.

Крім того, він був досить сміливим чоловіком, який здійснював багато відважних вчинків.

Дуже шкода Печоріна, який в цілому був людиною доброю, але з якоїсь причини не зміг реалізуватися повною мірою в суспільстві. Деякі вважають Григорія Печоріна і зовсім зайвою людиною для того часу, коли він жив. Звичайно, така особистість викликає певний рівень жалю і, звичайно, бажання якось йому допомогти. Але як можна допомогти Печоріну? Відповідь на це питання насправді зовсім непроста. Важко рекомендувати щось людині, особистість якої вже сформувалася. Втім, про кого б не йшлося, будь-якій людині можна щось порадити, щоб хоча б теоретично

покращити її життя. Точно так само дещо можна порадити і Григорію Печоріну.

В першу чергу цій молодій людині можна було б порадити бути простіше за життя. Серед людей насправді немає такої стрункої системи, як йому здається. Звичайно, громадські правила завжди тяжіють, але чим більш зухвало хтось заперечує ці правила, тим більшу симпатію він отримує. Слід зазначити, що Печорін міг би знайти розуміння або хоча б якусь його частину, якщо б він більш активно спілкувався з людьми, які його оточують. Розмова – це основа для знаходження порозуміння з людьми, які представляють суспільство. Якби Григорій активніше спілкувався зі своїми антагоністами, висловлюючи свою думку, незважаючи на те, що вони говорять, рано чи пізно він знайшов би з ними спільну основу. Це – основна моя рекомендація цій молодій людині. Крім того, хотілося б порекомендувати йому бути рішучішим у відносинах, активнішим в справах і, можливо, трохи хитрішим, щоб відповідати тим, хто його оточує.

Втім, порад можна давати багато, інша справа – їх реалізація. Але я не думаю, що Григорію Печоріну було б настільки складно реалізовувати те, про що було написано мною в попередніх абзацах цього твору. Звичайно, йому було б непросто, але, здається, зробити це по-справжньому необхідно для отримання щастя, яке всі люди шукають.


Аналіз засвіт встали козаченьки.
Твір на тему: “Мої поради Печоріну, як змінити його життя”