Твір на тему: “Книжка здатна змінити життя людини”

Часто можна почути подібне висловлювання. Та чи воно справді вірне? Як на мене, це все залежить виключно від людини. Якщо людина змотивована працювати на собою, то книга в цьому плані тільки допоможе. Персонажі хорошої книги можуть дуже сильно повпливати на неї. На мене в дитинстві сильно повпливав Том Сойєр – персонаж книги “Пригоди Тома Сойєра” Марка Твена. Але це сталося тільки тому, що я був відкритий до нових знань. Та якщо людина не проявляє ініціативи та інтузіазму, то наврядчи з прочитанням книги, щось зміниться.

Ще велике значення

має те, які книги людина читає. Не виключення, що книга навіть нашкодить людині. Завжди були автори визнані геніями свого часу і невідомі провальні автори. Тому потрібно з великою відповідальністю та скурпульозністю вибирати літературу для прочитання. Наврядчи книги визнані усіма хорошими не відповідатимуть своєму статусу.

Завжди потрібно пам’ятати, що книга – це всього лиш інструмент. В умілих руках він здатний на велике, навіть на кардинальну зміну життя. На мене також справила велике значення книга Володимира Веллера “Пригоди майора Звягінцева”. Головний персонаж цієї повісті природжений

практик. Він бачить ціль, не бачить перешкод. Він добивається того, чого він хоче будь якою ціною ( в межах норм моралі). Він готовий працювати над собою увесь час, вдосконалюватись, ставати кращим.

Саме такі персонажі, саме такі книги по справжньому заряджають енегрією. Стимулюють до праці, до дій. Саме такі книги здатні змінити життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Книжка здатна змінити життя людини”