Твір на тему: “Що таке мистецтво і як я його розумію”

В нашому житті є безліч категорій, які ми використовуємо, але при цьому далеко не завжди правильно розуміємо їх значення. Часом саме через це люди опиняються в дуже неприємних ситуаціях, виставляють себе дурнішими, ніж вони насправді є. Крім того, варто відзначити, що і розуміння деяких категорій може відрізнятися від людини до людини. Саме з цієї причини настільки важливо вміло донести своє розуміння тієї чи іншої категорії або проблеми до інших людей.

Однією з таких надзвичайно важливих категорій є мистецтво. Насправді, що таке мистецтво

загалом, в традиційному розумінні, зрозуміло практично всім людям, які вийшли з дитячого віку. Мистецтво – це образне осмислення дійсності, показування її в приємній для людського сприйняття формі. Мається на увазі, що саме мистецтво має бути розраховане не тільки на того, хто його творить, але й на велику кількість різних інших людей. Говорячи про конкретику, можна сказати, що мистецтво – це писання картин, створення музики, скульптур і навіть написання книг. Це все те, що мається на увазі під мистецтвом традиційно в сфері науки.

Втім, теоретична наявність таких думок зовсім не повинно заперечувати того

факту, що кожна людина, ким би вона не була і чим би вона не займалася, має право формувати власну думку про прекрасне, в тому числі і про мистецтво. Винятком з цього правила я не є, у мене точно так само є деякі міркування і уявлення щодо того, що таке мистецтво. Втім, в першу чергу слід зазначити, що моя думка не сильно відрізняється від традиційних людських переконань. Так само я відношу до мистецтва картини, музику, книги, скульптури тощо. В той же час я схильний відносити до мистецтва і деякі інші речі, тобто, дещо розширювати сферу дії мистецтва. Зокрема, я думаю, що в цілому до мистецтва можна відносити все, що відповідає кільком критеріям. По-перше, це має бути красиво. По-друге, воно повинно бути створене для задоволення естетичних потреб людей (але не обов’язково обмежуватися ними). По-третє, мистецтво в цілому має подобатися людям. Приміром, у сучасному світі добре розвинені комп’ютерні ігри. Я думаю, що в деяких випадках, якщо комп’ютерна гра добре відповідає всім цим критеріям, і її теж можна з упевненістю назвати предметом мистецтва.

Не думаю, що моє уявлення щодо мистецтва так сильно відрізняється від традиційного уявлення. Крім того, припускаю, що ще дуже велика кількість людей дотримується тієї ж думки, що і я. Хотілося б вірити, що сфера мистецтва буде тільки розвиватися, наповнюватися цікавим змістом і надавати людству користь.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що таке мистецтво і як я його розумію”