Твір на тему: “Моя перша вчителька – шановна та літня людина”

Перша вчителька – важлива людина в житті кожної людини. У певному сенсі її навіть можна порівняти з батьками дитини. Саме від неї дитина отримує найбільш цінну інформацію у своєму житті, завдяки першій вчительці дитина нерідко вчиться читати і писати. Приємна пам’ять про першу вчительку супроводжує людину під час всієї решти її життя. З нею зазвичай пов’язані лише найкращі емоції.

Якщо говорити особисто про мене та мої особисті думки відносно першої вчительки, можна сказати, що самим виразним почуттям, що відчувається нині мною,

є величезна повага до неї. Мені і моїм однокласникам нерідко доводилося звертатися до неї з найрізноманітнішими проблемами. Наприклад, коли хтось когось образив, перша вчителька допомагала встановити справедливість і вирішити, хто правий, а хто винен. У підсумку, будь-який конфлікт вирішувався за лічені хвилини, і про образи не залишалося і найменшої пам’яті. Перебільшити значення першої вчительки в питаннях освіти також практично неможливо. З нею пов’язане розуміння основ арифметики, правопису і багато іншого. Найважливіше ж у тому, що саме перша вчителька навчила всіх нас ефективно вчитися і отримувати такі
необхідні нам знання. З цим навиком переходити в середню школу зовсім не страшно. Крім того, перша вчителька дала кожному можливість проявити себе з найкращої сторони і показати свої таланти. Хтось сильний в математиці, у когось швидше всього виходить грамотно і красиво писати, ну а хтось завжди жартує і піднімає настрій оточуючим. Кожна людина має якийсь талант, завдяки першій вчительці кожен зміг відкрити у себе цей талант і реалізовувати себе з найкращої сторони в подальшому.

Моя перша вчителька вже немолода, але в її випадку це тільки перевага. Чим старше вчителька, тим більше вона пропрацювала, а значить, тим більше вдячних учнів виплекала. Я точно знаю, що у моєї першої вчительки дуже багато вдячних учнів. Я нерідко бачу, як вони відвідують її клас і кожен повертається до колись такої близької людини. Це й не дивно, адже спілкування з першою вчителькою нагадує вже дорослим молодим людям про безтурботне дитинство, яке сьогодні вже здається казкою. Я вважаю себе добрим учнем, а тому ніколи не забуду свою першу вчительку, завжди буду їй вдячний від усього серця і обов’язково буду регулярно вертатися в школу до неї навіть після свого випуску.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Моя перша вчителька – шановна та літня людина”