Моя улюблена вчителька (твіp-опис зовнішності людини)

Надія Олександрівна викладає в нас історію.. Вперше вона прийшла до нашого класу минулого року. Тепер історія – мій улюблений предмет, а Надія Олександрівна – моя улюблена вчителька.

Вона середня на зріст, струнка, молода. У нашої вчительки світле волосся, і воно дуже дивно поєднується з темними очима, чорними бровами, чорними віями.

Надія Олександрівна – суворий і справедливий учитель. Вона не любить, коли хтось не зробив домашнього завдання або погано відповідає. її темні очі тоді ще більше темнішають, обличчя стає здивованим

і суворим. Надія Олександрівна ніколи не кричить, вона взагалі не підвищує голосу. Проте навіть її тихе зауваження викликає сором і відчуття провини. Але яка буває у Надії Олександрівни лагідна і весела усмішка, коли вона слухає гарні відповіді своїх учнів на уроках! У цей час її очі трохи світлішають, вона тихо посміхається і хитає головою, наче погоджуючись із словами учня.

Найбільше мені подобається, коли Надія Олександрівна пояснює новий матеріал. Наш клас завмирає, слухаючи тихий, неквапливий голос вчительки. її цікава, яскрава розповідь переносить нас у минулі часи. Надія Олександрівна, не дивлячись, одним точним рухом торкається указкою карти. І ми бачимо, де сталися події, про які йде мова.

У Надії Олександрівни дуже красиві руки, з довгими тонкими пальцями. У розмові наша вчителька жестикулює. Мені здається, що її руки продовжують розповідь, доповнюють її, роблять ще цікавішою.

Надія Олександрівна є улюбленою вчителькою не тільки для мене, але і для інших моїх однокласників. Усі ми дуже зраділи, коли цього року Надія Олександрівна стала нашим класним керівником.


Теми творів на морально етичні теми.
Моя улюблена вчителька (твіp-опис зовнішності людини)