Твір на тему: “Мій улюблений герой як справжня людина”

У всіх нас є улюблені герої прочитаних творів. Ми вчитуємося в кожне речення улюбленого твору, щоб зрозуміти суть героя, особливості його внутрішнього устрою, духу, настрою і всього подібного. Звичайно, пізнати улюбленого героя в реальному житті, познайомитися і подружитися з ним, провести деякий час разом – це мрія багатьох людей. Про таке дуже приємно роздумувати і фантазувати, а тому відповідним роздумам сміливо приділю час і я.

Мій улюблений літературний герой – це Григорій Многогрішний з твору під назвою “Тигролови”. Мені

завжди подобалися сильні духом і сміливі люди, які володіють великим розумом. Саме таким і був Григорій Многогрішний. Він опинився в дуже складних життєвих обставинах, але, тим не менш, вижив, з усіма труднощами впорався і зміг довести собі, іншим героям і навіть читачам, чого він насправді вартий як людина. Втім, варто враховувати і час, коли Григорій Многогрішний жив. У цього часу були свої особливості і деталі, які, в принципі, сьогодні відрізняються. Тому дуже цікаво подумати про те, як цей чоловік проявив би себе в сучасному світі.

Як не дивно, але я думаю, що Григорій Многогрішний домігся б великого успіху, навіть якщо б

жив сьогодні, в сучасному світі. Я думаю, що ті якості, якими наділив його автор твору, Іван Багряний, стали б дуже актуальними та корисними для сучасного світу людей, де все далеко не так просто, як багатьом хотілося б. Григорій Многогрішний знайшов би застосування своїй сили і відвазі, адже Україна сьогодні має свою державу, яка знаходиться в небезпеці. Я думаю, він не став би бігти кудись за кордон, а залишився би тут, щоб допомогти рідній країні. Звичайно, в цьому йому допомогла не тільки сила тіла і духу, але і великий розум, яким він теж був наділений. Я впевнений, що як справжній чоловік Григорій би мав велику кількість друзів, однодумців з патріотично налаштованого середовища українського суспільства, і це, думається, теж дуже добре. Крім того, думаю, що і мені вдалося би налагодити добрі стосунки з цією людиною, адже ми належимо до одного народу, який сьогодні бореться за свої законні інтереси.

Я впевнений, що мій улюблений герой твору, Григорій Многогрішний, проявив би свої найкращі якості, якщо би він народився в сучасності і жив би в сучасній Україні разом з нами. Цікаво було би поспілкуватися з настільки мужнім, відважним і сміливим чоловіком. За час прочитання твору він справив на мене дивовижне враження, а тому мені дуже сподобався цей роман.


Твір про пожежників.
Твір на тему: “Мій улюблений герой як справжня людина”