Твір на тему: “Моє місто в майбутньому”

Кожна людина дуже любить своє місто. Ми не просто народжуємося у певному місті, ми в ньому ростемо, набираємося певного життєвого досвіду, формуємося як особистості. Нерідко саме в рідному місті відбуваються самі перші події в житті людини – перша справжня дружба, пристрасна любов тощо. Саме з цієї причини люди так часто запам’ятовують рідні місця назавжди, якщо їм доводиться їх залишати. Багато хто з нас мріє коли-небудь знову повернутися додому, щоб пожити в пам’ятних серцю місцях і нагадати собі все те хороше, що колись відбувалося.

Найсумніше

про те, що я можу сказати про своє місто сьогодні, це те, що рано чи пізно мені доведеться його покинути. Наше місто невелике, у ньому недостатньо робочих місць, відсутні першокласні місця для отримання освіти. Кожна ж людина прагне до всього найкращого, хоче домогтися успіху, для цього їй важливо добре навчатися і знайти гідну роботу. На жаль, в нашому місті з цим існує проблема. Саме з цієї причини людям так часто доводиться залишати рідне місто і переїжджати в більш великі населені центри, де у них з’являється можливість реалізувати свій потенціал в повній мірі. Насправді, все це дуже сумно. Багато людей змушені
або залишати своє місто, або відмовитися від частини свого честолюбства і амбітності. Саме це і є моїм головним мотивом для визначення того, що б я хотів змінити в моєму місті в майбутньому.

Перш за все, я бачу моє місто таким, звідки люди їдуть ненадовго, а лише на короткий час, щоб ознайомитися з іншими туристичними місцями і побачити світ. Потім люди можуть повернутися в рідне місто, бо тут у них є повноцінна і гідна робота, їх дітям є де тут вчитися, дорослішати і ставати розумними, красивими і щасливими. Якщо найталановитіші люди будуть залишатися в місті, воно буде без зупинки розвиватися, ставати більш великим, красивим, продуктивним. Зрештою, таке місто в майбутньому буде викликати у своїх жителів не тільки приємні спогади, але й бажання продовжувати жити в ньому, працювати на його благо і пишатися собою і своєю родиною в рідному місті.

Хтось бажає розвитку інфраструктури міста, хтось хоче, щоб воно стало багатшим, я ж просто хочу, щоб люди перестали звідси виїжджати в пошуках кращого життя. Якщо це буде досягнуто, то рано чи пізно і всі інші блага будуть знайдені. Хочеться вірити, що в майбутньому моє місто зміниться, але не можна не визнати, що без діяльної участі всіх його жителів це просто не зможе відбутися.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Бабине літо твір.
Твір на тему: “Моє місто в майбутньому”