Твір-роздум: “Життєвий вибір людини”

Протягом життя кожна людина постійно робить вибір, в якому їй вкрай важливо не помилитися. Саме по собі життя являє собою досить плавний процес, де кожен вибір, який стає перед людиною, задає темп і визначає подальший розвиток життя. Робити вибір люди починають вже в самому дитинстві, коли вони навіть не уявляють собі наслідки свого вибору. Саме тому той чи інший вибір кожної дитини підлягає аналізу або перегляду з боку батьків. Які ж найважливіші вибори робить людина протягом усього свого життя? Що необхідно брати до уваги при такому виборі?

По-перше,

хотілося б сказати про вибір професії. Мало хто з дітей серйозно замислюється про те, чим він буде займатися, коли закінчить школу, в який вищий навчальний заклад вступить, де працюватиме і яку буде займати посаду. Робити це діти починають іноді лише під самий кінець навчання в школі, а тому в недостатній мірі аналізують свої схильності до певних видів діяльності і ризикують вибрати не ту професію, до якої мають талант. Проблема в тому, що на роботі людина проводить величезну кількість часу – третю частину свого дорослого життя. Тому вибір неправильної або невідповідної професії може обернутися серйозними жалями.
Якщо людина отримає освіту і потім влаштуватися на роботу, яка їй не подобається, вона буде мучитися буквально кожен день. Альтернативою цьому буде починання все з самого початку, трата ще п’яти років на одержання іншої освіти та спеціальності. Але зробити так далеко не завжди буде дана можливість, тому що доросла людина повинна працювати, щоб забезпечувати сім’ю.

Другий найважливіший вибір людини полягає у виборі супутника життя. Багато людей одружуються по кілька разів за життя, але я не думаю, що вони відчувають дійсно сильні і справжні почуття, якщо у них так відбувається. Як мені здається, щасливим і повноцінним в особистому житті можна бути лише тоді, коли твій вибір супутника життя є остаточним і не змінюється протягом усього життя. Влаштувати особисте життя ідеально досить складно, але зробити це вкрай важливо, адже з чоловіком або дружиною кожен проводить дуже багато часу. Крім того, діти людини, їх зовнішність, характер і виховання залежать відразу від двох людей – від мами й тата. Думається, що ніхто не хоче опинитися в ситуації, коли його діти крім нього самого також виховуються кимось, хто не має достатньо високих моральних якостей.

Людині судилося постійно вибирати на шляху її життя. Вибір цей далеко не завжди простий, є більш і менш важливі речі, але до кожного такого випадку вибору потрібно підходити відповідально і з використанням розуму.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Весна найкраща пора року твір.
Твір-роздум: “Життєвий вибір людини”