Твір-мініатюра: Нічого немає на світі страшнішого за байдужість

Нічого немає на світі страшнішого за байдужість. Чого варта твоя громадська і суспільна позиція, якщо ти заявляєш: “Мені все одно?”. Отже, тобі байдуже, що переживає близька тобі людина, твій товариш, байдуже, якою мовою говорити, в якій державі жити, нецікаво, ким ти станеш у майбутньому. До чого ж це може призвести? До того, що ти покинеш свою стареньку матір напризволяще, не будеш піклуватися про своїх дітей? Так, можливо. Але подумай, до чого все це може призвести? Адже байдужа до всіх людина не викликає дружніх почуттів, не цікавить нікого,

не привертає до себе уваги. Чи готовий ти бути самотнім, викинутим за борт життя? Мені здається, що для кожної людини важливо, щоб її любили. Однак не кожен розуміє, що для того, щоб отримати, треба віддати. Віддати любов, увагу, співчуття, щоб натомість теж отримати любов та увагу. Не бійтеся дарувати людям свої щирі почуття, адже “як гукнеться, так і відгукнеться”.

Не будьте байдужими, недарма ж Бруно Ясенський писав: “Не бійся ворогів – у гіршому випадку вони можуть вбити. Не бійся друзів – у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Бійся байду жих – вони і не вб’ють, і не зрадять, але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-мініатюра: Нічого немає на світі страшнішого за байдужість