Твір-роздум: “Немає на світі нічого страшнішого за нелюдяних людей”

Здавалося б, поняття людяність має бути характерно для всіх людей. Всі ж ми люди і всі ми повинні бути людяними. Але насправді, людина на відміну від тварини буває занадто розумна, іноді через свій розум вона отримує суттєві проблеми. І ці проблеми можуть навіть змусити кого-небудь соромитися за те, що він називається людиною, а не твариною. Проблема людяності стала в сучасному світі надзвичайно актуальною, і це стосується не лише взаємовідносин між звичайними людьми, але і взаємодії між людиною і державою.

Кого можна вважати звичайною нелюдяною

людиною? Я думаю, що, на жаль, таких людей дуже багато. Повною мірою можна назвати людину, яка кинула свою дитину чи просто відмовилася від неї. Цією своєю дією людина автоматично прирекла свою дитину буквально на вічні страждання. Як дитина потім буде виживати без батьківської та материнської опіки? А як вона буде себе почувати, коли усвідомить, що вона стала не потрібною тим людям, які мали б дбати про неї в першу чергу? Всі відповіді на ці питання хворобливі і неприємні. Такій дитині буде надзвичайно складно стати по-справжньому щасливою. До нелюдяних людей також можна віднести тих, хто знущається над іншими,
різних садистів і тому подібних людей.

Звичайно, приклади нелюдяності звичайних людей можуть бути дуже різними і відмінними, таких прикладів дуже багато, всі з них проаналізувати досить складно. У той же час злочин проти людяності, які чиняться правителями держав проти свого народу, отримали своє закріплення в міжнародному праві, вони є актуальними і часто застосовуються. Наприклад, до таких злочинів можна віднести масове вбивство людей, тобто віддання наказу про вбивство людей армії або підрозділам спеціального призначення. За такі злочини правителі держав цілком можуть бути засуджені. Існує безліч прикладів у світовій практиці правозастосування, коли міжнародні судові інстанції розглядали такі справи, виносили по них свої рішення і здійснювали відповідні покарання. Звичайно, ті, хто робив такі злочини, теж є нелюдськими людьми.

Через нелюдяних людей у світі існує найбільше горя і бід. Всі ми можемо прекрасно бачити те, які серйозні наслідки нелюдського відношення бувають – його жертви стають дуже нещасними, нерідко вони зовсім не хочуть жити. Величезні масові жертви трапляються і в тому випадку, якщо жорстоко поводяться ті, хто займає високі посади в державі і теж є нелюдяними людьми. Втім, таких людей карають засобами міжнародної юстиції.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Немає на світі нічого страшнішого за нелюдяних людей”