Твір на тему: “Людське самовдосконалення межі немає”

Людина завжди прагне мати гармонію в своєму житті, бути щасливою. Все має бути досконало. Не можна зупинятися на досягненому, варто завжди прагнути більшого та бути впевненим у своїх власних силах. Треба пізнавати себе, працювати над своїми вадами та скоєними помилками. Якби не було б в людському житті горя, то не було б і радості. Радість в життя людини завжди приходить у час перемоги. Людська вада – це егоїзм. Людину з такою рисою характеру завжди будуть обманювати, зраджувати, не будуть прислухатися до її порад. Тому найголовніше – це взаєморозуміння

людей. Якщо ти хочеш, щоб до тебе добре відносились, то і відповідно стався до інших. В такому випадку вони відповідатимуть тобі взаємністю. Я хочу бути для кожної людини хорошим співрозмовником і вміти підтримати будь-кого в важку для нього хвилину. Без праці над собою та значних старань не можливо цього досягнути. Тому я намагаюся працювати над помилками та ставитися до оточуючих так, якби хотів, щоб вони ставилися до мене. Виходить це мені чи ні, судити важко. Гадаю, про це мають сказати мої співрозмовники, друзі та рідні.

Все в цьому житті можна придбати, все набути, але незмінними залишаються людські почуття

та емоції. Їх не можливо купити, підробити чи замінити. Не потрібно відкладати самовдосконалення на “вчора” чи “завтра”. Живімо тепер, навчаймось, вдосконалюймось та творімо світ навколо себе світлішим вже сьогодні.

Тому бережімо теплоту людських стосунків, стараймося бути кращими для самих себе. Тоді і весь світ зробить вам крок на зустріч, бо ж добро повертається сторицею.


Чи сучасно бути вихованим.
Твір на тему: “Людське самовдосконалення межі немає”