Спадковість? (Твір-роздум)

Знаменитий філософ Е. Кант сказав: “Діти повинні виховуватися не для сьогодення, а для майбутнього, можливо кращого стану роду людського”.

Кожен з батьків бажає виростити свою дитину щасливою, здоровою, успішною, розумною. Щоб вона вибрала правильну дорогу, мала змогу самореалізуватися, створила потім щасливу сім’ю і гідно виховувала своїх дітей. Про це думають всі батьки, незалежно від того в якій країні вони живуть, на якій мові говорять, якій існує економічний і політичний лад. Кожен з батьків для своєї дитини бажає кращої долі.

І хочеться вірити, що діти завжди йдуть далі за своїх батьків. Хоча є і якості, які простежуються з покоління в покоління.

А чи є якості, .які ніде не простежуються? Як могло з’явитися воно – це якість, звідки воно? У всіх нас є прекрасна можливість проаналізувати власне найближче оточення, а також задуматися над власними якостями і якостями наших батьків. Адже не дарма говорять, що “від осики не народяться апельсинки”, а “яблучко від яблуньки далеко не падає”.

Але найважливіший механізм виникнення незрозумілих якостей характеру або дивної поведінки простий – ми, діти, беремо приклад з вас, батьків. Не дарма ж говорять вчителі так часто : “Так… Дитина-особа сім’ї!”

Ми сподіваємося, що ви гордитеся цією особою!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Спадковість? (Твір-роздум)