Мої музичні уподобання

Коли я була ще маленькою дівчинкою та ходила до дитячого садочка, мама привела мене до музичної школи. Я вчилася грати на фортепіано. Згодом, правда, заняття музикою я покинула, тому що захопилася бальними танцями, але й досі я дуже люблю музику. А в нашій родині всі люблять співати, отже, я й зараз іноді, коли всі збираються разом, сідаю за інструмент і починаю грати. Особливо я люблю українські народні пісні – “Зеленеє жито”, “Цвіте терен”, “Ой очі, очі…”.

Мій улюблений композитор – Бетховен. Він приваблює мене і як митець,

і як особистість. Адже він був тяжко хворий, абсолютно глухий, самотній та нещасний і тим не менш відшукав у собі сили писати музику. Та ще й яку музику! Надзвичайну, геніальну! Я дуже люблю його чарівну “Місячну сонату”, яка заворожує, і П’яту симфонію, палку й непримиренну, що закликає боротися з обставинами, не втрачати надії, уславлює велич людського духу.

Дуже подобається мені також музика Вівальді. Його “Пори року” я можу слухати безперестанку. Це неймовірна музика! У ній чується і голос завірюхи, і тиху дзюрчання весняного струмочка, і гудіння бджіл над косовищами, і шурхіт осіннього листя. Чарівні картини

природи, створені генієм великого композитора, зачаровують, підкорюють, дарують ні з чим не зрівнянну насолоду.

Проте мені до вподоби й естрадна музика. Я люблю слухати пісні Софії Ротару, Таїсії Повалій, Олександра Пономарьова. їхні пісні ніби відповідають моїм думкам, висловлюють їх навіть краще за мене. Пісні цих співаків – про те, що мене хвилює, є близьким і неодмінним у повсякденному житті.

Я дуже люблю музику – і сучасну, і класичну. Головне, щоб вона торкалася найпотаємніших струн у людській душі, викликала найкращі почуття, збуджувала бажання добра та гармонії, прагнення прекрасного, світлого, вічного.


Твір моральні цінності сучасного суспільства.
Мої музичні уподобання