Я хочу бути схожою на свою мати

Якщо людина досить розумна, то вона час від часу займається самовихованням. Читає книжки, розмовляє з дорослими, радиться, аналізує свої вчинки. І часто обирає когось більш ідеального, ніж вона сама і намагається бути схожим на свій ідеал.

Це може бути герой з книги, фільму, або існуюча людина, яка живе, навчається, працює поряд.

Людина , на яку я хочу бути схожою, – це моя мати. Вона добра і завжди жаліє мене, ніколи не говорить «Я ж тобі казала!», якщо стається якась неприємність, про яку вона намагалася попередити. Вона красива і вчить

бути завжди красивою мене.

Вона розумна і знає багато цікавих історій, які я люблю слухати перед сном, або на відпочинку. Вона дуже лагідна, ніжна і може безкінечно цілувати мене і шепотіти, яка я гарна, розумна, кохана дівчинка. Інколи вона зве мене смішними словами «пупсик», «лялька».

Якщо в неї поганий настрій – мама співає і танцює, або затіває зі мною веселу і голосну гру. Моя мати робить все для мене та для моєї сестри. Вона завжди якось потішить нас. Я її дуже люблю! Вона ніколи не нервує, ніколи не розгублюється. Найкраща людина у світі – це моя матуся! Я хочу бути такою, як вона!


Чим зворушила повість климко.
Я хочу бути схожою на свою мати