Моя мама-опис

У моєї мами дуже гарне ім’я – Юлія! Це ім’я походить від старовинного імені Иулия, що означає ” пухнаста “. Ім’я мамі дуже підходить. Вона дуже струнка, ніжна, добра, ласкава, тендітна. Я її дуже люблю. Моя мама не знає ліні, вона вміє в’язати, шити, дуже смачно готує. Це вона навчила мене всьому, що я вмію.
У моєї мами дуже красиві сірі очі з довгими пухнастими віями, густі каштанові волосся, ніжні рожеві губи. Вона худенька, середнього зросту. У неї стрункі ноги, а розмір взуття у матусі менший, ніж у мене!
У моєї мами добрі поступливий

характер, вона любить розповідати мені забавні історії, любить жартувати. Вона багато читає. За що б вона не взялася, все у неї виходить! У будинку в нас завжди чисто і затишно!
Мамочка пунктуальна, вона звикла вставати в один і той же час. Обов’язково заправляє ліжко. Вона всім каже: “Доброго ранку! ” , – А мене цілує.
Мамуля любить поніжитися на дивані з книжкою, любить пов’язати, повишивать хрестиком. У неї багато вишитих картин. Вона і мене цьому намагається навчити. Мама не любить, коли у мене брудне взуття, змушує мити. Не любить, коли я незачесана, любить охайність і чистоту.
До їжі матуся вибаглива. Дуже любить салати і татарську кухню. У недільні дні часто готує смачні страви, але сама їсть дуже мало.
Я люблю свою матусю, люблю її сльози і посмішку! Мені подобається, коли вона мене захищає, радіє моїм успіхам, допомагає у важкі хвилини.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Моя мама-опис