Твір на тему: “Що для мене значить пісня?”

У всі часи українців вважали дуже пісенної нацією. У цьому немає нічого дивного, особливо якщо врахувати той факт, що в нашій літературі, та й у розповідях наших предків міститься інформація про те, як пісня допомагала людині у всі часи. У дитинстві мами співали своїм дітям, пізніше діти, які виросли, проводили разом час і теж співали. Коли вони виростали, то співали пісні своїм дітям, і так покоління за поколінням пісня переходила від батьків до дітей і залишалася популярними.

Сучасний світ, звичайно, відрізняється від того, що було раніше

в історії. Вже не так часто мами співають пісні своїм дітям, та й народна творчість, в тому числі і пісні, поступилися продуктам масової поп-культури, а вже такі композиції дітям і зовсім іноді співати не можна. Проте, українці зберігають свою генетичну пам’ять, і іноді трапляється так, що пісня пробивається і сама по собі звучить з їх вуст. Це чудово і прекрасно, оскільки зайвий раз підтверджує, наскільки ми талановиті, наскільки добре ми складаємо і виконуємо пісні.

Особисто я, будучи чистокровним і стовідсотковим українцем, поважаю і дуже люблю пісні. Українські народні пісні містять мудрість, яка збереглася у віках і дійшла

до наших днів. Її довговічність, використання її протягом довгого часу зайвий раз підтверджує, що ця мудрість абсолютно вірна, що до неї можна і навіть необхідно прислухатися у самі важливі і відповідальні моменти свого життя. Крім того, варто зауважити, що я є людиною музичною, а тому люблю не тільки українську народну музику і пісню, а й інші композиції сучасних виконавців. Звичайно, навряд чи в текстах, словах цих композицій можна почерпнути хоч що-небудь корисне або хороше – зазвичай вони геть позбавлені якогось філософського сенсу або мудрості. Водночас музика сама по собі іноді є досить непоганою, цікавою. Особливе почуття від прослуховування музика виникає якось само по собі, незалежно від мого бажання, а тому я можу насолоджуватися композиціями різних стилів і напрямків, але відбувається це зазвичай по випадковості.

Пісня займає в моєму житті істотне і помітне місце. Я поважаю українські народні традиції, вважаю себе українцем, а тому думаю, що мені необхідно обов’язково прислухатися до мудрості, яка міститься в українських піснях. Крім того, я просто люблю слухати музику, незалежно від того, що співається в піснях. Саме виходячи з усього перерахованого вище, я і роблю висновок, що пісня займає в моєму житті нехай і не перше, але все-таки дуже важливе місце.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Значення анни кареніної.
Твір на тему: “Що для мене значить пісня?”