Найбільше багатство – здоров’я

Нещодавно я сильно захворів. Спочатку навіть зрадів, бо мене напевне залишили б удома, я кілька днів не відвідував би школу та зміг би грати в комп’ютерні ігри ввесь день. Але потім я зрозумів, що дуже помиляюсь. Виявилось, що я хворий на грип: у мене була висока температура, боліло горло й голова, усе тіло було важким. Мені зовсім не хотілося грати, настільки погано я себе почував. Мама доглядала за мною, давала мені ліки та повторювала, що дарма я не слухав її, не одягаючи шапки та не застібаючи куртки…

Усі люди повинні турбуватися про своє

здоров’я. Ця турбота полягає не лише в тому, що треба чистити зуби, не їсти немитих овочів та фруктів, тепло вдягатися, коли на вулиці холодно. Треба також відразу йти до лікаря, коли тільки занедужав. До того ж турбуватися слід не тільки про власне, але й про здоров’я людей, що тебе оточують. Мама, наприклад, піклується про всіх членів родини.

А ще не слід палити, вживати спиртні напої або наркотики. Бо це – свідома шкода своєму здоров’ю, так мені здається. Звичайно, людина сама вирішує, чи робити їй те чи інше, а стосовно поганих звичок вона повинна тричі подумати, перш ніж починати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Найбільше багатство – здоров’я