У просторі вільного часу (деякі уподобання моїх однолітків)

Всім нам однаково одміряно кожного дня 24 години. З цих днів складається місяць, рік, життя, і від того, як людина буде використовувати кожен такий день, залежатиме її життя. Час – це велике багатство, яке треба розумно використовувати.

Одна людина за годину-дві між важливими справами знайде кілька цікавих відомостей в книжках, може зайнятись спортом, посадити квіти або дерево. Інша за цей самий нас ледве встигає дати ладу своєму зовнішньому вигляду або насититися спогляданням з вікна.

Та це – в кращому разі. Гірше, коли, аби згаяти

вільний мас, людина вдається до непристойних вчинків: авантюр, злочинів, правопорушень. Серед моїх знайомих є чимало однолітків, що мають талант або хист до якоїсь справи.

Та, на жаль, не всі вони мають можливість відвідувати гуртки та секції. Добре, коли потрапляють до рук цікаві книжки або можна зайнятися корисною справою.

Мене дуже вразили статистичні дані, які свідчили про зростання дитячої токсикоманії, наркоманії, злочинності. Підлітки вдаються до штучних засобів, щоб одержати щастя. Та це лише ілюзія.

Останнього часу Президент і парламент переглянули державну молодіжну програму. Проводиться активна реформа

в освітній системі, що, безперечно, позначиться на якості наших знань. Мені дуже хочеться, щоб дитинство запам’яталось не пустим вештанням вулицями міста в пошуках «пригод», а добрими справами задля користі інших людей, веселими мандрівками, пізнанням нового!

А ще – відкриттям та розвитком здібностей, бо вони є у кожної людини. І вільний час якнайкраще підходить саме для цього.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Улюблений герой захар беркут.
У просторі вільного часу (деякі уподобання моїх однолітків)