Де б я волів жити – в місті чи в селі

Питання, де жити, в місті чи в селі, несподівано виявилося для мене досить непростим. Я ніколи над цим не замислювався, просто жив собі з народження в місті, і все. Отже, мені видалося цікавим поміркувати над цим.

Я звик до великого міста, де вирує життя, навіть уночі шумно і люди завжди кудись поспішають. Але ж багато хто зараз переїжджає до села, купуючи там будинок і ділянку землі. Люди віддають перевагу життю на свіжому повітрі, спокійним вечорам, сповненим пахощів квітів, неквапливим прогулянкам у власному садку або роботі на городі замість

виснажливої праці в офісах. У селі краща екологічна обстановка, крім того, всі знають одне одного, отже, можна розраховувати на допомогу в скрутній ситуації. А якщо поруч є ліс та річка – село взагалі перетворюється на рай земний, адже можна щодня купатися, ходити за грибами та ягодами.

Проте особисто я волів би жити в місті. По-перше, в місті краще розвинена інфраструктура – громадський транспорт, магазини, лікарні. В місті більше місць, де молоді можна розважитися, – різноманітні кав’ярні, клуби. А що вже казати про театри і кіно, яких у селі взагалі немає! У місті відбувається багато концертів, творчих

зустрічей, фестивалів, виставок, інших культурних заходів. Тут набагато цікавіше для мене, оскільки я багато чим цікавлюся, спілкуюся з багатьма людьми, дуже люблю нові знайомства. До того ж мені потрібно вчитися, вступати до інституту, тож усе одно довелося б переїздити до міста. Та й роботу краще шукати, живучи в місті. А якщо не маєш машини, в селі жити й зовсім незручно.

Тож мій вибір – велике місто!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Де б я волів жити – в місті чи в селі