Щоб довго жити, треба багато ходити!

Людина, сидячи на одному місці, укорочує собі життя. British Medical Journal опублікував результати дослідження, згідно з яким люди, що проводять в положенні сидячи менше трьох годин щоденно, живуть в середньому на два роки більше інших!

А РІА “Новини” повідомило, що, обмеживши час перегляду телепередач до пари годин щоденно, до тривалості свого життя можна додати 1,4 року. Це дослідження, засноване на статистичних даних з 2005 по 2009 рік, охопило близько 170 тисяч людей.

Фахівці проаналізували інформацію й вичислили індекс, що показує ризик смерті, пов’язаний з сидячим проведенням часу. Показник смертності від довгого сидіння склав 27%, а від любові до телевізора – 19%!

Виходить, якщо проводити менше трьох годин щоденно в сидячому положенні, то можна збільшити тривалість свого життя в середньому на два роки, а якщо приділяти перегляду телепередач не більше двох годин щодня – на 1,4 року!

Ці виводи підкріплені численними дослідженнями, що довели позитивний ефект активного стилю життя.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...План до твору митькозавр із юрківки.
Щоб довго жити, треба багато ходити!