Життя дається один раз

Дуже часто від людей можна почути фразу “життя дається тільки один раз”. Зазвичай це висловлювання вживається людьми перед тим, як робиться щось для них складне, незвичайне, але приємне. Найчастіше таким чином люди хочуть виправдати дії, у раціональності яких вони сумніваються. В такі моменти люди кажуть, що життя дається тільки один раз, а значить, в ньому потрібно спробувати все, що людині хочеться. Але якщо задуматися про життя і про те, що ж у ньому відбувається, розглянути цю фразу можна і по-іншому.

Життя людини закінчується, людина

починає усвідомлювати це з самого дитинства. Втім, далеко не завжди люди замислюються про те, як же це життя потрібно буде провести. Адже провести його можна абсолютно по-різному. Можна присвятити своє життя служінню суспільству і допомагати оточуючим, трудячись на не високооплачуваній, але корисній для людей роботі. Можна присвятити своє життя продовженню свого роду, народивши і виховавши якомога більше дітей. Точно так само можна піти по шляху самопізнання, зайнявшись езотеричними практиками або філософією.

Справа в тому, що люди різні і до різної діяльності схильні. Хтось дійсно може допомагати іншим, у когось буде

велика сім’я і красиві діти, а хтось зможе проаналізувати себе і світ, заснувавши нову філософську течію. Але успіх людини залежить від того, чи правильно вона обере свій шлях. Першим кроком для цього має стати допомога з боку батьків. Вони повинні проаналізувати власних себе, зрозуміти, в чому вони сильні. Швидше за все, в цьому буде сильна і їхня дитина. Потім необхідно дати дитині всі можливості розкрити свій талант і підтримувати її в складних ситуаціях. Таким чином буде закладений фундамент майбутнього успіху та реалізації людини. Але фундамент – це всього лише початок. Людина, яка подорослішала, також повинна багато чого робити і працювати в тому чи іншому напрямку для повної реалізації своїх талантів. Робота ця ніколи не буває простою і від неї залежить дуже багато. Тільки якщо людина буде максимально старатися і прагнути бути успішною, в кінці свого життя вона зможе чесно визнати для самої себе, що вона проживає своє єдине життя не дарма.

Також існують і люди, які розуміють те, що життя дано їм всього один раз, але вони при цьому нічого не роблять для того, щоб прожити його максимально ефективно і досягти максимального успіху. На першому місці для них душевний комфорт, але в той же час вони інколи журяться через втрачені можливості і нереалізовані плани. Слід розуміти, що найчастіше цей вибір обгрунтований і раціональний для цих дорослих людей, тому вони мають повне право на нього. Зрештою, яким б не було життя людини, кінець його завжди однаковий.


Багатством живиться лише тіло твір.
Життя дається один раз