Твір на тему: “Без дружби життя не повноцінне”

Немає людини, яка б не хотіла жити щасливо. Життя – це пошук щастя. Щастя, воно в кожного своє, але впевнено можна сказати, що це річ комплексна. Тобто щастя не в одних чітких речах, знайшовши які, ви його здобудете. Ні, воно у багатьох речах, а точніше у їх сукупності. І одна із найважливіших ланок цього безцінного відчуття – це дружба. Без дружби не буде щастя, а отже не буде повноцінного життя. Усім хто хоче жити повноцінно, слід попіклуватися про своє оточення. Наповнити його вірними друзями. Вони дють наснагу до життя, енергію до дій, рішучість.

Коли маєш того, хто може підтримати хорошим словом, відчуваєш землю під ногами. Друзі пізнаються у біді, тому така ситуація є точною перевіркою людей, яких ви вважаєте друзями на вірність.

Без друзів було важко завжди. Без людини з якою б можна було поспілкуватись, обговорити щось, поплакати в плече – жити нелегко. Важка доля у тих кого спіткала подібна ситуація. Їм не вистачає комплексності життя, його повноцінності. Їм не вистачає щастя. А без щастя життя нічого не варте, оскільки ми заради нього і живемо. Заради нього працюємо, вчимося, прагнемо до цілей. Вірний друг – кращий порадник. Він може чесно оцінити вас, дати вірні настанови. Саме друзі дають безцінні емоції, пакет відчуттів та щастя. Цінуйте їх, якщо вони у вас є. Адже без них ваше життя буде не повноцінним.


Без дружби життя не повноцінне.
Твір на тему: “Без дружби життя не повноцінне”