” У чому сенс життя жінки?”

З початку свого існування людство почало замислюватися на головними питаннями світобудови і свого місця в суспільстві, сенсу життя оточуючих людей та сенсу свого особистого існування. Наприклад, видатний російський поет О. Пушкін в одному із своїх творів показав, що він теж переймається глобальними питаннями людства та намагається зрозуміти зміст свого життя: “Дарунок даремний, дарунок випадковий, Життя, на що ти мені дано?”. Сьогодні ми впевнено можемо сказати, що сенс життя видатного поета полягав у створенні неперевершених зразків

поетичної творчості, які навіки увійшли в історію світової літератури. Але легко казати, коли ми знаємо увесь життєвий шлях людини, знаємо те, чим вона займалася усе своє життя и що вона залишила після себе. А ось як визначити сенс життя сучасної людини, зокрема жінки, на початку її життєвого шляху?
Питання про сенс життя жінки у сучасному суспільстві рано чи пізно встає перед кожною представницею прекрасної статі, і кожна з них рано чи пізно замислюється над тим, по якому життєвому шляху піти і що треб а зробити, щоб залишити благодатний слід якщо не в історії, то хоча б в суспільстві. Неважливо, як і коли виникнуть
ці питання, набагато важливіше, як жінка відповість на них. З давніх-давен людству пропонувались різноманітні варіанти готових відповідей на головні життєві питання. “Сенс життя в служінні Богу”, – стверджували перші християни. “Сенс життя в служінні Батьківщині”, – говорили мудреці стародавнього світу. “Сенс життя в суспільно корисній праці”, – запевняли можновладці нашого недавнього минулого. Змінювався час, змінювались і відповіді на питання, в чому сенс життя людини. Так не вже всі ці ствердження помилкові? Звичайно ж ні, бо в кожному з них, взятих окремо, утримується лише маленька частина істини нашого життя.
Без усяких сумнівів питання про сенс життя можна вважати однією з головних проблем, які намагається вирішити людство на протязі тисячоліть. Висловлюючи думку більшості наших сучасників можна с впевненістю стверджувати, що однозначної відповіді на питання про сенс життя чоловіка або жінки не існує, бо кожен вольний прожити своє життя по своєму розумінню й саме так він проходить свій життєвий шлях. Точно так по власному розумінню сучасна жінка вибирає і цілі свого життя, що й складають його сенс. Але незалежно від вибору все ж таки існують цінності, які переходять із покоління в покоління практично не змінюючись.
Життя людині дається лише раз і прожити його треба так, щоб виконати все, що призначено їй на цьому світі. Як кажуть, кожен з нас повинен побудувати будинок, посадити дерево та виростити дитину. Це занадто спрощений сенс життя, але він повністю відповідає вимогам часу незалежно від того, де і в яких умовах проводить своє життя людина.
Сучасна жінка в нашому суспільстві сьогодні має такі ж права, як і чоловік, тому й суспільні цінності для них майже однакові. І якщо кожна жінка повинна прагнути до створення сімейного вогнища та затишку в ньому, народженню дітей та їх вихованню, то чоловік зобов’язаний створити гарні умові для жінки та забезпечити її усім необхідним. Лише так можна побудувати будинок, який стане притулком майбутніх поколінь, лише так можна посадити дерево, яке буде захищати від сонця та дощу випадкових подорожніх, лише так можна народити дитину и добре її виховати.
Після того, як ми покинемо цей світ, пройде зовсім небагато часу, і вже наші онуки замисляться над питанням змісту життя і його сенсу. Найвірогідніше, що кожен з них знайде свою особисту відповідь на всі питання, в якій і буде полягати глибинний зміст людського існування у нескінченому Всесвіті, незалежно від того, буде це існування жінки чи чоловіка.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

” У чому сенс життя жінки?”