Твір на тему: “Яким я уявляю людське життя”

У складні життєві моменти люди схильні замислюватися про життя. Вони хочуть його поліпшити, зробити його таким, щоб кількість неприємного зменшилася, а кількість приємного зросла. Але правда в тому, що про життя необхідно починати замислюватися ще до того, як воно стало погіршуватися і ставати надмірно складним і неприємним. Краще всього починати замислюватися про це в юності, адже у дорослих людей, зайнятих робітничими і сімейними турботами, далеко не так багато вільного для роздумів часу, як того комусь із них, можливо, хотілося б.

Наближене

до ідеалу людське життя має бути, перш за все, здоровим. Навряд чи можна зустріти хворих і одночасно з цим щасливих людей. Хвороби заважають людині, сковують її фізично, духовно і психологічно. Щоб не хворіти, треба харчуватися здоровою їжею, займатися спортом і регулярно проходити різні заходи з профілактики. Здоров’я – основа для всього. Якщо людина здорова, вона, швидше за все, життєрадісна, товариська, ефективна на роботі. Така людина завжди знайде чим зайнятися, навряд чи буде нудьгувати або відчувати гостру необхідність в грошах.

Безумовно, що навряд чи можна уявити людське життя без любові. Без любові

життя втрачає свій смак, саме любов може дати людині крила, дозволити їй злетіти над натовпом і щоденними побутовими проблемами виживання, і прикрасити світ новими і яскравими фарбами. Якою би не була людина багатою, красивою, розумною, якщо у неї немає любові, все буде їй здаватися неповноцінним і навіть в деяких випадках порожнім і безглуздим. Завдяки любові між чоловіком і жінкою народжуються діти. Вони, в свою чергу, дозволяють людині в деяких випадках заново знайти свій сенс життя. Поки діти маленькі вони потребують турботи найсильніше, але навіть у міру їх зростання батьки все одно відчувають до них всі такі ж ніжні почуття.

Навряд чи можна уявити життя без улюбленої справи, якій людина приділяє величезну кількість свого часу. Кожен ходить на роботу, трудиться, але, на жаль, далеко не всі щасливі на роботі. Ті ж, хто отримує від своєї роботи справжнє задоволення, відчуває те, як він приносить користь і є ефективним на своєму робочому місці, отримують дуже сильний поштовх до розвитку. Їх життя можна вважати повноцінним.

Кожна людина прагне прожити своє життя, як можна краще. Щасливе і повноцінне життя в моєму уявленні – це життя здорової людини, в якій є місце любові, цікавому проведенню часу з другою половинкою, дітьми та друзями. Безумовно, щоб мати гарне життя, необхідно мати певну кількість грошей, а для цього потрібно бути професіоналом, займатися улюбленою роботою і отримувати гідну винагороду.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Яким я уявляю людське життя”